Skupiny v programe Outlook sú teraz dostupné aj na Mac, iOS a Android

Zdroj: blogs.office.com

Skupiny v programe Outlook sú teraz k dispozícii na všetkých hlavných platformách – vrátane Windows, Mac, iOS, Android a webu. Skupiny v programe Outlook sú v skutočnosti úplne odlišné od Outlook Groups, aj keď sú z technického hľadiska tá istá vec. Outlook Groups sú samostatnou aplikáciou pre túto službu, ale skupiny v programe Outlook v podstate integrujú Groups do hlavnej aplikácie programu Outlook.

Prehľad všetkých skupín priamo z hlavnej aplikácie Outlook

Skupiny v programe Outlook sú už nejaký čas k dispozícii na Windows, ale posledná expanzia ich prináša aj do aplikácie Outlook na vašom smartfóne (pokiaľ máte smartfón s Androidom alebo iOS) a na Mac. Ako ste už mohli odhadnúť, Skupiny v programe Outlook nie sú ničím prevratným, ale je to dosť elegantný spôsob ako udržať krok so všetkými vašimi skupinami v Office 365 priamo z hlavnej aplikácie Outlook bez toho, aby ste si museli inštalovať samostatnú appku Outlook Groups.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Integrácia skupín v programe Outlook vám umožňuje priamo odpovedať na konverzácie z určitej skupiny, získať najnovšie upozornenia zo skupiny alebo pridať do kalendára udalosti skupiny. Nie je tak pokročilá ako samostatná aplikácia Outlook Groups, ale obsahuje dôležité funkcie, ktoré vám pomôžu udržať krok s novinkami z vašich skupín v programe Outlook.

Zdroj: blogs.office.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre