SamsungSpravodajstvo

Samsung začal uvoľňovať nadstavbu One UI 2.5 pre niekoľko populárnych modelov smartfónov. Tu je ich zoznam!

Samsung začal distribuovať nadstavbu One UI 2.5 pre viacero modelov smartfónov

Posledné dni je spoločnosť Samsung výrazne aktívnejšou ako po iné. Dotýka sa to hlavne softwaru, konkrétne nadstavby One UI 2.5, ktorá začala byť distribuovaná pre niekoľko modelov smartfónov. Ako informuje portál xda-developers.com, tak aktualizácia zavítala nie pre jeden, či dva smartfóny, ale hneď pre 5.

Nadstavba One UI 2.5 je pomaly distribuovaná pre viacero zariadení

Nadstavba spoločnosti Samsung je pomaly distribuovaná pre viacero majiteľov smartfónov spoločnosti Samsung. Ide konkrétne o vlastníkov modelov smartfónov  Galaxy A71 (kódové označenie aktualizácie je A715FXXU3ATI8), Galaxy A51 (kódové označenie aktualizácie je A515FXXU4CTJ1), Samsung Galaxy Note 9 (kódové označenie aktualizácií je N960FXXU6FTJ3/ N960FOXM6FTJ2/N960FXXU6FTJ1), Galaxy S9 a Galaxy S9+ (kódové označenie aktualizácie je G96xFXXUCFTJ2).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
nadstvba One UI 2.5
Zdroj: xda-developers.com

Okrem samotnej nadstavby One UI 2.5, spoločnosť distribuuje aj októbrovú bezpečnostnú záplatu.

Spoločnosť už pracuje na nadstavbe One UI 3.0

Mimochodom, spoločnosť Samsung už započala práce na verzii nadstavby One UI 3.0 v kombinácii s Androidom 11, ktorá by mala byť dostupnou vcelku pre veľké množstvo zariadení. Kompletný  zoznam podporovaných smartfónov môžete nájsť v tomto článku. V súčasnosti je testovanou v rámci BETA programu na zariadeniach z produktovej rady Galaxy S20. Náhľady z pripravovanej nadstavby si môžete pozrieť v tomto článku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close