Samsung spúšťa výrobu sklopných OLED displejov. Čaká nás revolúcia smartfónov ešte tento rok?

Galaxy X
zdroj: droid-life.com

Kórejská spravodajská spoločnosť ETNews priniesla zaujímavé informácie o tom, že spoločnosť Samsung v lete zahajuje výrobu ohybných OLED panelov. V správe spoločnosť uvádza, že technologický gigant sa už pripravuje na masovú výrobu nových OLED panelov. Tie by mali tvoriť jeden z hlavných komponentov pripravovaného revolučného smartfónu s názvom Samsung X, ktorý by mala kórejská spoločnosť predstaviť už na začiatku budúceho roka.

Dnes sa už o skladacie smartfóny zaujímajú výrobcovia ako Motorola, Huawei, Oppo a dokonca aj Apple. Spočiatku úniky naznačovali, že by Samsung mohol predstaviť smartfón so skladacím displejom. Teraz sa ale zdá, že tento koncept je „nepraktický“ a Samsung môže pracovať na smartfóne s vertikálne otváracím displejom. V súčastnosti sa stále jedná len o úniky či dohady a v tejto chvíli ešte stále na 100 % nedokážeme povedať, ako bude nový sklápací Samsung smartfón vyzerať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung smartfón so sklápacím displejom príde veľmi skoro

Smartfóny so sklápacím displejom môžu znamenať historický prelom v segmente chytrých smartfónov. Generálny riaditeľ spoločnosti Samsung povedal, že sa bude jednať o hotový výrobok už od svojho predstavenia, nie o trik, keďže toto zariadenie bude dôkladne testované. To je určite dobrá správa, keďže sme mali v minulosti šancu vidieť množstvo „neúspešných smartfónov“. Kórejský gigant si však uvedomuje, že tu už ide o veľa a chce predstaviť zaujímavý sklápací smartfón pre každého.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: droid-life.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre