Samsung otvoril najväčšiu továreň na výrobu mobilných telefónov na svete

Samsung
pexels.com

Kórejský Samsung na mobilnom trhu stále dominuje, a preto niet divu, že spustil najväčšiu továreň pre výrobu mobilných telefónov na svete. Tá sa nachádza v Indii a podľa výrobcu bude továreň schopná vyprodukovať až 120 miliónov telefónov za jeden kalendárny rok, čo je neskutočne veľké číslo.

Indiu si Samsung nevybral vôbec náhodne. Práve naopak. Kórejský výrobca má s týmto veľmi potencionálnym trhom ešte veľké plány a v podstate sa netají tým, že India je jeden z kľúčových trhov pre predaj mobilných telefónov. Samsung by mohol vďaka novej fabrike uspokojiť potrebu všetkých indov, ktorí budú túžiť po smartfóne od tohto kórejského giganta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung chce predávať smartfóny ako teplé rožky

Technologický gigant neustále napreduje a aj nová továreň ukazuje, že potenciál smartfónov ešte nebol vyčerpaný a v podstate je stále komu smartfóny predávať. Je zaujímavé, že India má cez 1,3 miliardy obyvateľov a len 425 z nich vôbec vlastní smartfón. Na trhu je tak veľká možnosť predávať svoje zariadenia ako teplé rožky a Samsung sa toho chce určite chopiť.

Zdroj: androidcentral.com, úvodný obrázok: Pexels.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre