SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S23: Pozrite sa na snímky smartfónov, ktoré odhaľujú ich kompletný dizajn!

Modelový rad Galaxy S23 od Samsungu sa nám objavil na reálnych renderoch. Takto majú vyzerať nové vlajkové modely spoločnosti.

O sérii smartfónov Samsung Galaxy S23 sme počuli už mnoho informácií. Na verejnosť pomaly unikajú základné informácie o ich výbave, no nechýbajú nám ani rôzne rendery či snímky telefónov. Až doteraz sme však nemohli povedať, že by sme narazili na oficiálne snímky. Aktuálne sa však za dizajn smartfónov, ktoré budú tvoriť vlajkovú sériu od Samsungu, postavili známi leakeri. Dizajn základného modelu nám priniesol portál winfuture.de, pričom sa s nimi podelil jeden zo známejších leakerov a novinárov, Roland Quandt. Okrem toho sa však môžeme pozrieť aj na oficiálne snímky modelu s prívlastkom Ultra, ktorý bude tvoriť vrchol vlajkovej série pre tento rok. A ako teda budú nové modely od Samsungu vyzerať? Pozrite sa na to spolu s nami.

Takto má vyzerať základný Samsung Galaxy S23

Spoločnosť Samsung tento rok opäť prinesie vo vlajkovej sérii tri smartfóny, pričom základný Galaxy S23 a jeho verzia v podobe S23+ sa medzi sebou nemajú príliš líšiť. Rozdielom bude opäť veľkosť, keďže základný model má vsadiť na menšie a kompaktné rozmery. S23+ zasa podľa všetkého ponúkne väčší displej, no dizajn smartfónu má byť v podstate takmer rovnaký. Modely sa majú podobať na minuloročnú sériu v podobe Galaxy S22, resp. Galaxy S22+. Menšími zmenami majú zariadenia ale nasledovať trendy pre rok 2023, čo sa odrazí najmä na jemnejších líniách a hranatejších tvaroch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Základný Galaxy S23 a väčšia verzia v podobe S23+ majú prísť v štyroch farbách. Celkovo sa tak máme tešiť na „Phantom Black“, „Botanic Green“, „Mystic Lilac“ a „Cotton Flower“. V skratke, Samsung v novej sérii ponúkne telefóny v čiernej, zelenej, fialovej a krémovo bielej farbe. Tieto farby by sa mali celkom podobať tým, ktoré prídu aj u modelu S23 Ultra. Ten ale pochopiteľne získa iný dizajn, keďže je nasledovníkom pôvodnej série Galaxy Note.

S23 Ultra má priniesť mierne pozmenený dizajn

Pri prvom pohľade na model Galaxy S23 Ultra od Samsungu máme pocit, ako keby sa oproti predchádzajúcej verzii nič nezmenilo. Zmeny sú totiž menej výrazné, no napriek tomu dokážeme telefóny oproti sebe na prvý pohľad rozoznať. Tohtoročný vrcholný model od Samsungu má tak vsadiť na tenší spodný rámik okolo displeja, no aj na modernejšie prvky, ktoré sú typické pre rok 2023. Narážame tým najmä na hranatejšie tvary a ostrejšie hrany v kombinácii s mierne zaoblenými prvkami.

O rendery modelu Galaxy S23 Ultra sa s nami podelil známy leaker, Ice Universe. Práve vďaka jeho zdieľaniu môžeme usúdiť, že ide o reálne snímky a nie o pokusy, ktorých sme na internete mohli vidieť mnoho. Farby zariadení navyše súhlasia s tými, ktoré sa budú nachádzať aj u základného Samsungu Galaxy S23 a S23+.

Pozdáva sa vám dizajn nových vlajkových modelov od Samsungu? Alebo by ste si predstavovali niečo iné? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close