Samsung Galaxy S20+ 5G: Pozrite sa, ako by mal vyzerať najočakávanejší smartfón tohto roka z kuchyne Samsungu

Pozrite si reálne fotografie zariadenia Samsung Galaxy S20+, ktoré zverejnil redaktor známeho portálu prostredníctvom Twitteru.

Samsung Galaxy S20 realne fotografie
Zdroj: Twitter (Max Weinbach)

11. február je deň, kedy má spoločnosť Samsung naplánovanú udalosť, v rámci ktorej sa očakáva predstavenie nových produktov, vrátane tohtoročnej vlajkovej lode Samsung Galaxy S20. O zariadení toho aktuálne veľa nevieme. Pravdepodobne však bude vybavený tým najnovším dostupným hardwarom. Zároveň by mal ponúknuť 120Hz displej.

V  priebehu dnešného dňa portál mspoweruser.com poukázal na status Max Weinbacha, ktorý je externým redaktorom portálu xda-developers. V rámci uverejneného  statusu Maxom Weinbachom, ktorý si môžete pozrieť nižšie, uvidíte reálne  fotografie zariadenia Galaxy S20+ 5G.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžete vyššie na fotografiách vidieť, tak zariadenie ponúkne takmer kompletne celú prednú stranu pokrytú displejom so selfie kamerou umiestnenou v „kvapke“. Predpokladá sa, že by to mal byť 6,7-palcový panel Infinity-O typu sAMOLED. Zadná strana zas ponúkne 4 kamery (bežný hlavný fotoaparát, ultra širokouhlý objektív, teleobjektív a makro objektív) a jeden zatiaľ neznámy snímač. Zároveň fotografie vyššie potvrdzujú, že spoločnosť Samsung presunula všetky tlačidlá na ľavú stranu zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre