Samsung bude pravdepodobne dodávať Galaxy S21 bez AKG slúchadiel, ale aj napriek tomu budete mať radosť

Nová trojica vlajkových smartfónov z Južnej Kórey by mala byť dodávaná s novými bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Beyond

Samsung Galaxy S21 AKG sluchadla
Zdroj: Vosveteit.sk

Plánuje ísť juhokórejská spoločnosť Samsung v šľapajach svojho veľkého konkurenta Apple? Práve druhý spomínaný výrobca sa v prípade svojich nových vlajkových smartfónov rozhodol nedodávať ich s nabíjacím adaptérom a klasickými slúchadlami. V prípade slúchadiel ide o pomerne očakávaný krok, keďže káblové slúchadlá už vychádzajú z módy a väčšina zákazníkov tak či tak siahne po kvalitnejších bezdrôtových slúchadlách, v tomto prípade za značný príplatok. Najnovšie správy zo zahraničného portálu SamMobile naznačujú, že ku podobnému kroku by sa mohla uchýliť už v nasledujúcich mesiacoch aj spoločnosť Samsung, no tá chce ku slúchadlám v balení pristúpiť inak.

Slúchadlá AKG už v balení neuvidíme

Séria smartfónov Galaxy S21 od spoločnosti Samsung by podľa najnovších informácií nemala v balení disponovať slúchadlami od spoločnosti AKG. Slúchadlá AKG boli doposiaľ súčasťou balenia väčšiny smartfónov od juhokórejského giganta. V budúcnosti ich však v balení vlajkových smartfónov zrejme nahradia značne kvalitnejšie a drahšie slúchadlá.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ nepredstavené Galaxy Buds Beyond

Nová séria vlajkových zariadení by mala klasické slúchadlá od spoločnosti AKG nahradiť doposiaľ nepredstavenými slúchadlami Galaxy Buds Beyond. True Wireless Stereo slúchadlá Galaxy Buds Beyond by mali patriť medzi násobne drahšie slúchadlá, keďže sa očakáva, že budú stáť viac ako 150 amerických dolárov. Aj napriek tomu ich však výrobca údajne plánuje pribaliť do balenia smartfónov zo série Galaxy S21 a ak sa tak naozaj stane, podobný krok môžeme očakávať aj v prípade ďalších vlajkových zariadení zo sérií Note, Fold, či Z Flip.

Možnosť uchmatnúť si bezdrôtové slúchadlá zo série Galaxy Buds bez akýchkoľvek poplatkov mali fanúšikovia a zákazníci spoločnosti Samsung aj doteraz. Nutnosťou však bolo predobjednanie si niektorého vlajkového smartfónu v danom časovom intervale, čo určite nestihla veľká časť zákazníkov. V prípade novej „politiky“ by tak boli všetci zákazníci na „jednej“ lodi, čo určite uvíta veľká časť zákazníkov a možno to aj priláka ďalších záujemcov. Na záver iba pripomíname, že nová séria smartfónov Galaxy S21 bude predstavená už v polovici januára 2021.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre