Sada bitov so skrutkovačom Xiaomi Mijia Wiha – gadget, ktorý musí mať doma každý kutil

Ďalší skvelý gadget, ktorý by nemal chýbať vo výbave každého domáceho kutila

xiaomi mijia wiha sada bitov uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Spoločnosť Xiaomi často prekvapuje s naozaj netradičnými produktmi, ktoré by ste v portfóliu tejto spoločnosti neočakávali. Jedným z takýchto produktov je rozhodne aj táto sada bitov so skrutkovačom, ktorá si však vďaka svojej cene a skvelým recenziám našla naozaj obrovské množstvo priaznivcov. A prečo vám vôbec tento produkt dávame do pozornosti? Túto značkovú sadu bitov totižto za normálnych podmienok v našich končinách zoženieš za viac ako 25 eur, no zahraničný e-shop Cafago.com prišiel s unikátnou akciou, vďaka ktorej môžeš mať sadu bitov Xiaomi Mijia Wiha už za 17,85 eur s dopravou zdarma

Sadu bitov Xiaomi Mijia Wiha nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Sada bitov Xiaomi Mijia Wiha

Praktická sada bitov Mijia Wiha je vyrobená z ľahkého hliníku, pričom celá sada aj so skrutkovačom váži iba 300 gramov. V sade nájdete naozaj širokú škálu bitov a skrutkovacích nástavcov – Phillips (PH000, PH00, PH0, PH1, PH2) druhu Torx (T2, T3, T4, TR5, TR6, TR8, TR10, TR15) bity Hex (H1.5, H2.0) s drážkou (1.5, 2.0, 3,0, 4,0) kľúč U2.6, trojkrídlové 3, Pozi (P2, P5) a trojuholník 2.3. Vďaka týmto nástavcom zvládnete akékoľvek domáce opravy malej elektroniky, rádií, mobilných telefónov, kamier, či počítačov. 

xiaomi mijia wiha sada bitov
Zdroj: Cafago

Sada bitov Xiaomi Mijia Wiha je momentálne dostupná na e-shope Cafago.com už za spomínaných 17,85 eur s bezplatnou dopravou. Pre porovnanie, identickú sadu bitov v našich končinách za menej ako 25 eur nezoženiete. 

Sadu bitov Xiaomi Mijia Wiha nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre