Redmi K30 5G: Poznáme termín predstavenia jedného z najočakávanejších smartfónov najbližších týždňov!

Poznáme dátum, kedy bude predstavený nástupca populárneho smartfónu Redmi K20. Redmi K30 5G bude predstavený v prvej polovici decembra!

Xiaomi Redmi K30
Zdroj: Weibo (Lu Weibing), úprava: Vosveteit.sk

Smartfóny spoločnosti Redmi patria medzi najobľúbenejšie zariadenia na trhu. Dôvodom je, ako skvelý pomer cena : výkon, tak aj dizajn. Jedným vôbec z najúspešnejších modelov spoločnosti bol smartfón Redmi K20, ktorý už čoskoro dostane svojho nástupcu.

Redmi K30 5G bude predstavený už o pár dní

Portál GSMArena.com poukazuje na najnovší status generálneho riaditeľa spoločnosti Redmi, ktorý na sociálnej sieti Weibo odkryl dátum predstavenia zariadenia Redmi K30 5G. Status, okrem samotného termínu predstavenia zariadenia, ktorý je plánovaný na 10. decembra, potvrdzuje aj dizajn prednej strany smartfónu, ktorý sa dostal len pár dní dozadu na internet prostredníctvom uniknutých fotografií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi K30 Pro predstavenie smartfonu (1)
Zdroj: Weibo via GSMArena.com

Čo sa týka špecifikácií, tak o  smartfóne toho moc nevieme. Špekuluje sa však, že zariadenie ponúkne procesor zo série Qualcomm Snapdragon 7xx (pozn. redakcie: najviac sa spomína procesor Qualcomm Snapdragon 730G), okrem toho sme mohli vidieť niekoľko uniknutých fotografií, ktoré odhalili, že displej zariadenia bude disponovať zobrazovacou frekvenciou až do 120Hz, a zároveň sme mohli nedávno vidieť novo certifikovaný 5G smartfón s podporou rýchleho nabíjania do 30W (pozn. redakcie: ktorý je pravdepodobne Redmi K30 5G).

Redmi-K30 specifikacie
Via Phonearena.com

Mimochodom, okrem špecifikácií vyššie sa zároveň očakáva, že smartfón ponúkne hlavný snímač Sony IMX 686 s  rozlíšením 64-megapixelov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre