SpravodajstvoXiaomi

Prvé predaje smartfónu Redmi Note 8 Pro trhajú rekordy. Nechytajú sa na ne ani predaje zariadenia Note 7

Redmi Note 8 Pro vyzerá byť veľkým trhákom. Z pohľadu prvých čísiel, o telefón je väčší záujem ako to bolo v prípade Redmi Note 7 telefónu.

Už po prvom dni predaj zariadenia Redmi Note 8 Pro trhá rekordy s 300 000 predanými telefónmi. Pre porovnanie, jeho predchodcu Redmi Note 7 sa predalo len 100 000 kusov. Note 8 bol predstavený iba 7 mesiacov po prechdádzajúcej generácií. Informáciu priniesol portál gsmarena.com.

Xiaomi Redmi Note 8 predaje
Zdroj: Redmi (Weibo)

Redmi Note 8 Pro je skutočne unikátny telefón – jednou vecou je kamera, ale okrem toho obsahuje aj Hello G90T čip, osemjadrový procesor, 18W rýchle nabíjanie pre 4,500 mAh batériu a priblížne všetko. Cena smartfónu sa pritom pohybuje približne na úrovni okolo 280€ spolu aj s poštovným.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi Note 8 Pro

Ak je toto pre vás príliš, Redmi ponúka aj obyčajný Note 8 model so 48 MP kamerou, senzorom, čipom Snapdragon 665 a 18 W rýchlou nabíjačkou približne za 180 €.

Redmi Note 8

Na Slovensku si ho môžete kúpiť s doručením od 280 do 300€  v závislosti od eshopu. Viac informácií nájdete v našom predchádzajúcom článku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close