Spravodajstvo

Prvá reálna hands-on fotografia Nokie 7 Plus odhaľuje toho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať

Spoločnosť HMD netreba nikomu špeciálne predstavovať. Za posledný rok sa jej totiž podarilo vrátiť značku Nokia späť na mapu veľkých hráčov  v segmente smartfónov. Dočkali sme sa viacerých podarených smartfónov. Jedným z nich bola aj vlajková loď Nokia 8, ktorá však nepatrí medzi dizajnové skvosty. To by sa však všetko mohlo čoskoro zmeniť s novým smartfónom Nokia 7 Plus.

Toto je prvá reálna fotografia Nokie 7 Plus

Internetový portál NPU prišiel s unikátnou fotografiou, ktorá odhaľuje smartfón Nokia 7 Plus v plnej kráse. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie tak pravdepodobne sa pozeráme na 6“ displej s pomerom strán 18:9. Displej by podľa doteraz známych informácií mal disponovať  FULL HD+ rozlíšením a 16MP šošovkou. V útrobách zariadenia by sa mal nachádzať procesor Snapdragon 660 spolu so 4GB RAM.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: NPU

Uniknutá fotografia nám pritom dáva celkom dobrú predstavivosť ako by smartfón mal vo finále vyzerať. Tešiť sa tak môžeme na takmer bez rámčekovú prednú stranu, ktorá bude viac menej celá pokrytá displejom. Známy leaker Evan Blass si dokonca myslí, že Nokia 7 bude aktuálne hlavným ťahúňom spoločnosti HMD. Domnieva sa totiž, že očakávaná vlajková loď Nokia 9 svetlo sveta tak skoro neuzrie. Nokia 7 Plus by mohla byť oficiálne predstavená už na MWC 2018 v marci tohto roka.

Zdroj: NPU, Evan Blass

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close