Príbeh slávneho boxera vás nepustí od obrazovky: Pozrite sa na nový seriál s názvom Mike!

Ak vás zaujíma život slávnych a radi si oddýchnete pri kratšej minisérii, inšpirujte sa kratšou minisériou Mike.

Mike Disney plus_uvodny
Zdroj: disneyplus

Životy slávnych ľudí častokrát nebývajú také svetlé ako žiare reflektorov. To ostatne platí aj o preslávenom boxerovi Mikeovi Tysonovi, ktorý svojho času patril medzi svetové špičky. Vyhrával jeden zápas za druhým a v ringu sa ho všetci báli. Ako sa však dostal k boxu a aké problémy aj radosti ho v živote sprevádzali? Aj vy sa dnes môžete pozrieť na život slávneho boxera v dokumentárnom seriáli s názvom Mike. V ôsmych epizódach nám miniséria prezradí všetko, čo by sme o slávnom Tysonovi chceli vedieť a odhalí aj to, o čom sme možno netušili. Nemusíte byť teda jeho skalným fanúšikom, miniséria si vás aj tak pripúta.

Miniséria Mike odhalí zákulisný život slávneho boxera

Michael Gerard Tyson známy aj ako Mike sa narodil 30. júna 1966 vo Fort Greene v štáte New York. Tieto informácie si vieme dohľadať ostatne aj na Wikipédii, no ak nás zaujíma niečo viac, môžeme si to okoreniť zaujímavým seriálom. Miniséria nás na začiatku prevedie životom slávneho boxera, ktorého ako mladého chlapca šikanovali. Jedného dňa však jeho šikana prešla do takého štádia, že sám jedného z chlapcov zbil a stal sa hlavou skupiny miestnych chuligánov. Spolu s nimi vykrádal čo sa kde dalo a viedlo to až do niekoľkých nápravných zariadení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V jednom z nich si však jeho potenciál a talent všimol dozorca, ktorý ho následne prepojil s trénerom, mentorom a manažérom v jednej osobe. Ten sa stal pre Mikea otcovským vzorom a vyhrával jednu súťaž za druhou. Nie všetko však bolo také svetlé. Mike sa stretával s nepochopením, sklamaním, nešťastným manželstvom aj problémami v rodine. Viaceré blízke osoby mu zo života zmizli a zomreli. Viaceré osoby sa ho samozrejme pre jeho slávu a peniaze snažili využiť, čo sa im aj darilo. Miniséria nám teda prináša pohľad aj na menej svetlé chvíle jeho života, ktoré vás určite chytia.

Prvé štyri epizódy sú už dostupné na internete

Aj keď miniséria Mike sleduje život, vzostupy aj pády slávneho boxera, nie všetko je založené na realite. Celý príbeh teda musíme brať mierne s nadhľadom, keďže pre pútavosť príbehu si tvorcovia niektoré situácie prikrášlili. Za spomenutie stojí aj vyjadrenie samotného boxera, ktorého tvorcovia finančne za jeho príbeh nekompenzovali. Mike Tyson sa vyjadril, že príbeh nepodporuje, keďže sa podľa neho tvorcovia snažili na jeho živote len priživiť.

Aktuálne si vieme minisériu Mike pozrieť v streamovacej službe Disney+, kde sú momentálne dostupné prvé štyri epizódy. Každá epizóda má približne 30 minút, takže vám nezaberie ani veľa času. Celkovo má výjsť 8 epizód, na ďalšie sa môžeme tešiť už najbližšií štvrtok. Či už teda patríte medzi fanúšikov bývalého vrcholného boxera Tysona alebo nie, túto minisériu si nemôžete nechať ujsť.

Videli ste už prvé epizódy seriálu Mike? A ako sa vám páčil? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre