SpravodajstvoXiaomi

Pozrite si reálne fotografie zariadenia Redmi Note 8T, ktoré sa práve dostali na verejnosť. Odhaľujú viacero špecifikácií

Na internete sa objavili reálne fotografie ešte oficiálne nepredstaveného zariadenia Redmi Note 8T, ktoré odhaľujú viaceré špecifikácie.

Spoločnosť Xiaomi relatívne nedávno predstavila zariadenia Redmi Note 8 Pro (pozn. redakcie: ktorý sme mimochodom ako jedna prvých z redakcií na Slovensku testovali) a Redmi Note 8. Posledné dni sa popísalo viacero infornácií aj o pripravovanom smartfóne Note 8T, ktorého reálne fotografie sa dostali pred niekoľkými hodinami na internet.

Redmi Note 8T

Fotografie, ktoré začali kolovať internetom odhaľujú viacero špecifikácií smartfónu. Začať môžeme napríklad so 48-hlavným AI snímačom, ktorý bude doplnený o ďalšie 3 kamery (pozn. redakcie: pravdepodobne o ultraširokouhlý snímač, makro kameru a snímač hĺbky ). Okrem toho zariadenie by malo byť vybavené batériou s kapacitou 4 000 mAh s podporou technológie rýchlo nabíjania do 18W a nemala by chýbať ani podpora stále žiadanejšej NFC technológie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 8T
Via gsmarena.com

Zariadenia by malo byť ďalej vybavené procesorom od spoločnosti Qualcomm, konkréte čipsetom Snapdragon 665 (pozn. redakcie: jedná sa zatiaľ o nepotvrdenú informáciu). Momentálne nie je však známa oficiálne informácia či a kedy sa dostane zariadenie do predaja. Možno však na základe fotografie zachytávajúcej predajné balenie nižšie, vrátanie EU adaptéra predpokladať, že smartfón bude už čoskoro oficiálne predstavený.

Redmi Note 8T fotografia balenia
Via gsmarena.com
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close