Xiaomi

Pozrite si nové Amazfit Sports Watch 3, Amazfit GTS a Amazfit X na prvých reálnych fotografiách

Spoločnosť Xiaomi Huami zdieľala na sociálnej sieti Weibo reálne fotografie hodiniek Amazfit Sports Watch 3, Amazfit GTS a Amazfit X.

Spoločnosť Xiaomi len pár dní dozadu oficiálne predstavila v  kooperácii so spoločnosť Huami dvoje nové chytrý hodinky. Konkrétne modely Huami Amazfit GTSAmazfit Sports Watch 3. Zároveň, spoločnosť ukázala verejnosti prototyp ohybných hodiniek Amazfit X.

Amazfit Sports Watch 3

Hodinky Amazfit Watch 3 sú hodinky, ktoré sa dizajnovo „odpichli“ od hodiniek Amazfit Stratos 2.  Priniesli však viacero vylepšení. Jednou z tých najžiadanejších je bezpochyby vyššia výdrž batérie, a to až po dobu 14 dní. Hodinky ďalej disponujú PPG snímačom srdcového tepu, GPS čipom, NFC a podobne. Čerešničkou na torte je špeciálny 1,34“ displej, ktorý dostal názov „Full Moon Display“ s podporou 260-tisícovej farebnej škály. Hodinky zároveň dokážu sledovať 19 rôznych športových aktivít. Nechýba samozrejme ani vnútorný úložný priestor pre hudbu, tak ako to boli pre hodinkách Stratos 2. Reč je konkrétne o  4-gigabajtovom úložnom priestore. Nižšie si môžete pozrieť reálne fotografie hodiniek, ktoré zdieľala spoločnosť Huami na sociálnej sieti Weibo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Amazfit GTS

Amazfit GTS sú zase nástupcom hodiniek Amazfit Bip, ktoré však prešli viacerými vylepšeniami. Tými najvýraznejšími z nich sú použité nové materiály ako sklo a kov, či väčší 1,65“ displej s hustotou pixelov 341ppi. Z hľadiska výbavy senzorov sú veľmi podobnými  ku Sports Watch 3.

Amazfit X

Amazfit X hodinky sú zas z  kategórie futuristických, a to z dôvodu zakriveného displeja o veľkosti 2“. Huami tieto hodinky plánuje oficiálne predstaviť v druhej polovici budúceho roka. Ako vyzerajú v realite si môžete pozrieť už dnes, na fotografiách nižšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close