SpravodajstvoXiaomi

Poznáme oficiálny dátum spustenia distribúcie globálnej verzie nadstavby MIUI 11 od Xiaomi

Používatelia môžu očakávať novú nadstavbu už v priebehu niekoľkých dní

Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť Xiaomi začína s distribúciou novej nadstavby MIUI 11, no bohužiaľ, spustenie distribúcie sa týkalo iba zariadení s čínskou verziou ROM. Po pár hodinách sa na sociálnych sieťach ale objavili prvé oficiálne informácie o tom, kedy by sa do obehu mala dostať globálna verzia novej nadstavby MIUI 11.

Nová nadstavba je za rohom

Oficiálny dátum spustenia distribúcie globálnej verzie nadstavby MIUI 11 prezradila spoločnosť Xiaomi prostredníctvom profilu MIUI na sociálnej sieti Twitter, respektíve prostredníctvom profilu indickej pobočky. Tá na svojom profile zverejnila krátku upútavku na nadstavbu MIUI 11, pričom zároveň zverejnila dátum spustenia distribúcie, ktorý je naplánovaný na 16.10.2019, čiže už budúcu stredu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tým pádom sa potvrdzujú aj naše nedávne slová, kedy sme konštatovali, že spoločnosť Xiaomi spustí distribúciu globálnej verzie krátko potom, čo spustí distribúciu pre čínske verzie smartfónov. Na bližšie informácie ohľadom dostupnosti na jednotlivých zariadeniach si ale budeme musieť chvíľu počkať.

Všetky doteraz známe informácie o nadstavbe MIUI, ako aj o vybraných zariadeniach, ktorá aktualizáciu obdržia, nájdeš priamo na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close