Spravodajstvo

Používatelia vo zvýšenej miere začali hlásiť dostupnosť nového Facebooku. Vy ho už máte?

Mnoho používateľov začalo hlásiť dostupnosť nového rozhrania Facebooku v kombinácii s Tmavým režimom. Máte ho už dostupný?

Len pár dní dozadu sme Vám priniesli náhľad nového rozhrania Facebooku v kombinácii s Tmavým režimom, ktorý nám bol sprístupnení v rámci BETA testovania. V priebehu dnešného dňa začali hlásiť mnohí používatelia vo zvýšenej miere naprieč viacerými regiónmi sveta jeho oficiálnu dostupnosť.

Nový Facebook je uvoľňovaný postupne

Používatelia aktívne začali hlásiť, že Facebook im v rámci ponuky nastavení ponúkol možnosť prepnutia súčasnej verzie Facebooku za novú. Ako môžete vidieť nižšie, tak v rámci nastavení nám pribudla možnosť „Switch to New Facebook“. Okrem toho, Facebook Vám pošle aj notifikáciu týkajúcu sa možnosti prepnutia starého dizajnu do nového. Notifikácia by sa Vám mala zjaviť vo vrchnej časti displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Facebook_ponuka moznost prenutia vzhladu do noveho rozhrania
Zdroj: Vosveteit.sk

Okrem možnosti prepnutia Facebooku do nového vzhľadu, spoločnosť sprístupnila aj Tmavý režim, ktorý aktivujete v rovnakej sekcii. Zároveň však treba dodať, že Tmavý režim aktivujete len v prípade nového rozhrania.

Facebook_zapnutie tmaveho rezimu
Zdroj: Vosveteit.sk

Evidujete dostupnosť nového rozhrania Facebooku? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close