Pár dní po predstavení Xiaomi 12 je na ceste i Redmi K50: Vlajkové smartfóny z radov Redmi budú o chvíľu tu!

Séria Redmi K50 bude pozostávať z niekoľkých modelov so špičkovým výkonom. Lu Weibing sa nás teraz pýta, ktoré špecifikácie chceme odhaliť.

Xiaomi Redmi Logo
Zdroj: Vosveteit.sk

Nový rok nám začal a s ním i ďalšia várka smartfónov z radov spoločnosti Xiaomi a ich dcérskych značiek. S novým rokom sa môžeme tešiť na ďalšie zariadenia či už z prémiovej alebo strednej triedy. Začiatok roka však už tradične patrí vlajkovým modelom, medzi ktoré môžeme zarátať nedávno predstavené modely zo série Xiaomi 12, no i pripravované Redmi K50. Tieto smartfóny už tradične spadajú do prémiovej triedy od cenovo dostupnejšej spoločnosti Redmi. Ku nám sa pod pôvodným názvom nedostávajú, no tradične prichádzajú premenované buď pod krídlami spoločnosti Poco či Xiaomi. Vyšší predstavitelia spoločnosti Redmi nás však už o smartfónoch oficiálne informujú, na čo poukazuje portál Xiaomiadictos.com.

Lu Weibing nás pripravuje na príchod modelov z radu Redmi K50

Predstavenie smartfónov z radu Redmi K50 je za rohom. Na povrch vyplávalo už viacero únikov ohľadom pripravovaných smartfónov, no žiadny z nich zatiaľ nebol oficiálny. To sa však teraz mení, nakoľko práve generálny riaditeľ spoločnosti Redmi nás upozorňuje na skorý príchod týchto zariadení. Udialo sa tak prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo a Lu Weibing nás informuje o tom, že sa práve začala informačná fáza ohľadom modelov. A čo to znamená? V najbližších dňoch sa budeme môcť tešiť na množstvo nových plagátov a oficiálnych informácií ohľadom modelov!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Práve generálny riaditeľ spoločnosti Redmi stojí na čele tohto reklamného tímu a pýta sa nás, ktoré informácie nás zaujímajú najviac. Podľa záujmu tak budú vypúšťané nové informácie ohľadom modelov a udeje sa tak už v najbližších dňoch. Čo viac k tomu povedať, smartfóny z radu Redmi K50 sú už za rohom a ich predstavenie prebehne v najbližších týždňoch.

Redmi K50 je na ceste prezradza CEO Redmi
Zdroj: Weibo

Čo môžeme u smartfónov očakávať?

I keď sme zatiaľ nemohli vidieť žiadne reklamné plagáty potvrdzujúce napríklad displej či nabíjanie smartfónu, môžeme odhadovať, čo nás tento rok v radoch Redmi čaká. Už počas posledných mesiacov kolovala internetom správa, že sa táto séria smartfónov sústredí i na nasadenie čipsetov od spoločnosti MediaTek, čo asi nebude všetkým úplne po chuti. Musíme však spomenúť, že by malo ísť o výkonné čipsety Dimensity 7000 či dokonca Dimensity 9000. Nepopierame však ani to, že by niektoré modely mohli prísť s vlajkovými Snapdragonmi.

Zmeny k lepšiemu by mal zaznamenať i displej či batéria s vyššou kapacitou. Tento rok by sme sa však možno mohli konečne dočkať i bezdrôtového nabíjania pre smartfóny. Séria Redmi K zatiaľ smartfóny s takouto funkciou nepriniesla, preto by možno bolo na čase, aby prišla zmena. Necháme sa však prekvapiť, pretože prvé informácie o smartfónoch prídu už čoskoro!

Vlastníte niektorý smartfón z radu Redmi K či jeho globálny ekvivalent? A tešíte sa na sériu Redmi K50? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre