APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Opera predstavila svoj úplne nový prehliadač Opera GX. Určený je najmä pre hráčov počítačových hier

Opera predstavila prvý prehliadač určený pre hráčov počítačových hier na svete! Nový prehliadač Opera GX má zaujať nie len svojim prehľadným prostredím, ale najmä veľkou paletou nastavení, ktoré praví hráči počítačových hier určite ocenia.

Hráči si ho jednoducho zamilujú

I keď slovíčko herný internetový prehliadač znie po prvýkrát naozaj čudne, po zhliadnutí videa vám doslova padne sánka. Prehliadač Opera GX je jednoducho to, čo veľa hráčov po celom svete hľadalo dlhé roky. Za zmienku stoja najmä RAM a CPU limitery, vďaka ktorým ti tvoj prehliadač jednoducho nezožerie výkon, ktorý potrebuješ počas hrania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kopa pokročilých funkcií

Viacerých ale určite potešia aj pokročilé nastavenia zvuku, dizajnu s farebnou škálou Razer Chroma, ale aj neustále novinky zo sveta hier v rubrike GX Corner. Skvelou funkciou je aj priama integrácia viacerých aplikácií, napríklad ako Twitch, poprípade priama integrácia chatovacích aplikácií Messenger, WhatsApp, či Discord.

Prehliadač Opera GX je ihneď dostupný k stiahnutiu, jediným problémom však je, že je aktuálne iba vo verzii Early access, takže sa v ňom môžu vyskytovať časté chyby, či iné problémy. Veríme, že pre veľkú časť z vás to ale nebude prekážkou a preto prikladáme priamo link na stiahnutie prehliadača.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close