Spravodajstvo

Očkovacia lotéria: Dnes to opäť vypukne! Kedy začne žrebovanie a kde nájdete neskôr výhercov?

Očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra, pokračuje aj dnes.

Očkovacia lotéria pokračuje v plnom prúde. Už dnes, 29.8.2021, bude prebiehať tretie žrebovanie o nedeľné výhry. Registrovaní záujemcovia do očkovacej lotérie, Byť zdravý je výhra, budú môcť tak súťažiť o sumy presahujúce 100-tisíc €.

Dnes sa opäť žrebuje

Pravidlá očkovacej lotérie sa od minulého týždňa nijako nezmenili a tak stále platí, že do očkovacej lotérie sa môže zaregistrovať ktokoľvek starší ako 18 rokov s trvalým alebo prechodným pobytom na území SR, kto dostal najmenej aspoň jednu dávku vakcíny a zároveň, má registrovaný bankový účet na území SR.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rovnako platí, že heslo, ktoré je potrebné povedať v 20 sekundovom intervale po vyzvaní moderátorom potom, ako súťažiaci dvihne telefón, bude povedané niekoľkokrát v predstihu a zároveň, bude viditeľné na obrazovke. Zároveň treba dodať, že súťažiaci má na dvihnutie telefónu 20 sekúnd. Ak to nestihne v tomto intervale, tak vyhráva len 1-tisíc €.

Lotéria Byť zdravý je výhra začína o 20:30 na Jednotke

Tak, ako tomu bolo v priebehu uplynulých týždňoch, tak žrebovanie o prémiové nedeľné výhry, začne o 20:30 na Jednotke.  Vysielanie je okrem iného možné sledovať aj online prostredníctvom stránok televízie.

Výhercov neskôr nájdeme aj na stránke MFSR

V závere treba dodať, že výhercov, okrem toho že ich spoznáme počas živého vysielania, tak neskôr nájdeme aj na stránke Ministerstva financií SR. Rovnako, v zozname výhercov nájdeme aj ďalších, ktorí vyhrali sumy od 100€ do 10-tisíc €. Tu však treba spomenúť, zoznam je aktualizovaný priebežne vzhľadom na to, že o nižšie výhry, ako je 100-tisíc €, sa súťaži každý pracovný deň.  K dnešnému dňu, zoznam výhercov obsahuje 17 710 mien.

Rovnako nám dovoľte dať vám do pozornosti, že v prípade, ak ešte nie ste registrovaný a spĺňate podmienky, tak registráciu dlho neodkladajte. Dôvodom je, že hoci registrácia trvá len niekoľko desiatok sekúnd, tak overenie údajov, môže trvať až do dvoch týždňov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close