SpravodajstvoXiaomi

Nový Xiaomi Mi MIX 4 by mohol prísť už o pár mesiacov. Povráva sa aj o novinke Xiaomi Mi Note 11

V zdrojovom kóde stránky MIUI.com boli nedávno objavené dva nepredstavené smartfóny od Xiaomi, ako aj prvé zmienky od nadstavbe MIUI 13

Spoločnosť Xiaomi si na rok 2021 podľa všetkého pripravila množstvo zaujímavých technologických noviniek, ktoré by určite nemali ujsť oku pravého fanúšika tejto značky. Najnovšie správy z portálu GSMArena.com totižto naznačujú, že stále populárnejší výrobca si pre nás chystá hneď dvojicu nových smartfónov, ktoré by aspoň čiastočne mohli oživiť už dnes zabudnuté produktové rady. Reč je o dvojici nových smartfónov – Xiaomi Mi MIX 4 a Xiaomi Mi Note 11.

Zmienky o týchto zariadeniach boli nájdené priamo na stránkach Xiaomi

Smartfóny Mi MIX 4 a Mi Note 11 boli objavené na stránkach MIUI.com, respektíve v zdrojovom kóde týchto stránok. Oba smartfóny sú pritom v zozname s ďalšími už existujúcimi zariadeniami, pričom stojí za zmienku, že fórum už teraz obsahuje zmienku o nadchádzajúcej nadstavbe MIUI 13. Bližšie informácie sa však v samotnom zdrojovom kóde zatiaľ nenachádzajú. Aspoň čiastočná existencia týchto doposiaľ nevidených zariadení však naznačuje ich možné predstavenie už v tomto roku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi MIX 4 by mohol priniesť najnovšie technologické výdobytky

O novom predstaviteľovi z produktového radu Mi MIX sa povráva už doslova niekoľko rokov. Posledný predstaviteľ tohto modelového radu bol svetu predstavený ešte v roku 2019. I keď momentálne nemáme bližšie informácie o nadchádzajúcom zariadení, môžme očakávať, že aj nový predstaviteľ bude patriť medzi technologicky najvyspelejšie zariadenia na trhu. Všetci predchodcovia totižto prišli s technológiami, ktorými spoločnosť Xiaomi aspoň čiastočne prezentovala svoj technologický pokrok, čo bude zrejme aj prípad nového Xiaomi Mi MIX 4.

Predstavenie až v druhej polovici 2021

Smartfón Mi MIX 4 by mohol podľa aktuálnych informácií prísť na trh v druhej polovici tohto roka. Vychádza to z nedávno publikovaných informácií o tom, že dvojica výrobcov BOE a Huaxing už začala masovú výrobu prvých OLED panelov pripravených na fotoaparáty umiestnené pod displejom, pričom prvé smartfóny s týmito displejmi by sa mali na trh dostať práve v 3. respektíve 4. kvartáli tohto roka. Aktuálne však nie sú k dispozícii žiadne oficiálne informácie o tom, ktorí výrobcovia by ešte v tomto roku mohli predstaviť zariadenia s týmto typom displeja. Už z minulých rokov môžme očakávať, že ako prví sa do novej technológie zrejme pustia čínski výrobcovia, pričom veľkí výrobcovia po technológii siahnu až po jej úplnom „vyšperkovaní“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close