SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Nový POCO F2 Pro spod krídiel spoločnosti Xiaomi bude predstavený už o pár dní!

Predstavenie dlho očakávaného smartfónu je oficiálne za rohom. Čo všetko o tomto smartfóne zatiaľ vieme?

Po nedávnych špekuláciách ohľadom pripravovaného smartfónu z portfólia spoločnosti POCO, ktorá patrí pod krídla čínskeho Xiaomi, konečne prichádzajú oficiálne informácie priamo od výrobcu. Nový smartfón nesúci značku POCO bude predstavený už 12. mája o 14:00 v španielskom Madride.

Druhá generácia smartfónov POCO je na ceste!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Účet značky POCO na sociálnej sieti Twitter sa naplno opäť rozbehol len pred niekoľkými hodinami, čo nažhavilo nejedného fanúšika tohto čínskeho výrobcu. I keď si POCO stále necháva mnoho detailov pre seba, niekoľko detailov môžme oficiálne potvrdiť už teraz – druhá generácia smartfónov POCO je oficiálne na ceste a s najväčšou pravdepodobnosťou sa môžu európski fanúšikovia tešiť na výkonnostné „beštie“ za dostupné ceny.

xiaomi poco f2 pro plagat
Zdroj: POCO

POCO F2 Pro

I keď výrobca stále nešpecifikoval, koľko a aké tipy smartfónov plánuje predstaviť, už predošlé úniky informácií nám naznačujú, že sa máme naozaj na čo tešiť. I keď s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme žiadne zásadné novinky, keďže POCO F2 Pro bude iba premenovaný Redmi K30 Pro, fanúšikovia zostávajú stále v napätí a to najmä kvôli európskej cenovke tohto smartfónu, na ktorý čaká enormné množstvo používateľov. Ak by ste chceli bližšie informácie o pripravovanom smartfóne POCO F2 Pro, určite neprehliadnite náš nedávny článok, v ktorom sme vám prezradili nie len očakávané technické špecifikácie, ale aj cenovku na našom trhu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close