SpravodajstvoTechnológieZariadenia

Nokia odhalila nové zdravotné produkty pôvodne od firmy Withings

Minulý rok Nokia kúpila spoločnosť Withings, ktorá je zameraná na vývoj zdravotníckych produktov. Spoločnosť Nokia pred pár dňami predstavila 3 najnovšie zdravotné produkty, ktoré boli pôvodne pod značkou Withings, no odteraz sú pod značkou spoločnosti Nokia. Predstavenými produktmi sú, Wi-Fi váha s BMI (body mass indexom), bezdrôtový tlakomer s mäkkou manžetou a aplikáciu Health Mate s novým vylepšeným dizajnom.

Najnovšia váha s WiFi a BMI sa nazýva Nokia Body. Táto „smart“ bezdrôtová váha ponúka kompletné údaje o vašom BMI a váhe, ktoré sú automaticky synchronizované do vašej Health Mate aplikácie v smartfóne. Váha Body je dostupná na stránke Nokia za 59,95 eur. Nokia predstavila aj drahšie verzie tejto váhy s názvami Body+ a Body Cardio. Výhodu váhy Body+ je vypočítanie kompletného zloženia vášho tela (presný podiel tuku, kostí, vody a svalstva z celkovej hmotnosti). Body+ je dostupná za 99,95 eur. Najdrahšia verzia váhy s názvom Body Cardio ponúka presné metriky zdravia vášho srdca, ktoré sa taktiež ukladajú priamo do aplikácie. Informácie ohľadom vášho srdca následne môžete predložiť lekárom pri prehliadke. Pokiaľ aplikácia vyhodnotí, že s vašim srdcom nieje všetko v poriadku, upozorní vás aby ste navštívili lekára a odporučí vám ako tieto problémy eliminovať (napríklad zvýšením fyzickej aktivity atď.). Váha Body Cardio prichádza s trošku väčšou cenovkou a to 179,95 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: health.nokia.com

Ďalším predstaveným produktom je už vyššie spomínaný bezdrôtový tlakomer. Nový tlakomer BPM+ je vylepšenou verziou už existujúceho tlakomeru od spoločnosti Withings. Nový tlakomer je vyrobený z mäkších a príjemnejších materiálov, vďaka čomu je oveľa pohodlnejší pri použití. Nový dizajn zariadenia umožňuje oveľa ľahší prenos, tlakomer jednoducho zrolujete do tvaru malého valca. Tlakomer BPM+ je dostupný s cenou 129,95 eur.

Zdroj: health.nokia.com

Posledným produktom je vylepšená verzia aplikácie Health Mate. Aplikácia ponúka 5 programov: Sleep Smarter, Better Body, Pregnancy Tracker, Healthier Heart a the Leaderboard. Všetky tieto programy boli navrhnuté profesionálmi. Programy sú navrhnuté na dobu 8 týždňov, samozrejme, program Pregnancy Tracker bude pretrvávať po dobu 9 mesiacov. Nová aplikácia je dostupná pre vybrané Android a iOS zariadenia.

Zdroj: health.nokia.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close