NIUBILITY N2 – najpraktickejšia mestská kolobežka s 30 km dojazdom a mimoriadne lákavou cenou

Elektrickú kolobežku NIUBILITY N2 si zamiluješ nie len vďaka jej cene, ale najmä kvôli nadpriemernej výbave v tejto cenovej kategórii.

niubility n2 ilustracny
Zdroj: TomTop

Výrobca NIUBILITY je vo svete elektrických kolobežiek už starým známym hráčom, ktorý atakuje konkurentov najmä v oblasti tých cenovo najdostupnejších modelov. Nie je tomu inak ani v prípade ešte stále čerstvého modelu NIUBILITY N2, ktorý patrí medzi najatraktívnejšie kúsky na trhu. Vďaka svojim špecifikáciám a výbave ide o ideálneho mestského parťáka, ktorého pohodlne odnesieš aj v aute či v MHD. Najväčšou prednosťou je však bezkonkurenčná cena, ktorá aktuálne na e-shope TomTop.com klesla na skvelých 239,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

NIUBILITY N2 s kupónom „NBN2“ už za 239,99 eur nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ideálna mestská kolobežka na každý deň

Kolobežka NIUBILITY N2 je aj vďaka svojej mimoriadne nízkej váhe iba 14 kg ideálna ako alternatívny spôsob dopravy pri mestskej a prímestskej doprave. Jednoduchý skladací dizajn hliníkového rámu a spomínanej váhe kolobežku bezproblémovo zmestíš do MHD, vlaku, autobusu alebo pri víkendových výletoch aj do kufru auta. 

niubility n2
Zdroj: TomTop

V mestských podmienkach si takmer určite každý z nás postačí s už štandardným výkonom elektromotora na úrovni 350 W, ktorý využíva už väčšina výrobcov. NIUBILITY v tomto prípade spojilo elektromotor s o čosi väčšou 10 Ah batériou, čo sa podpísalo na vyššom dojazde až 32 km. Maximálna rýchlosť je v tomto prípade na úrovni 25 km/h, čo je pri kompaktných mestských kolobežkách štandardom. 

niubility n2 2
Zdroj: TomTop

Výrobca NIUBILITY patrí medzi hŕstku výrobcov, ktorí ani pri najlacnejších modeloch nerobia kompromisy po stránke bezpečnosti, ktorá je v meste naozaj kľúčová. Aj preto je model NIUBILITY N2 vybavený až 10-palcovými pneumatikami s naozaj vysokým profilom, čo sa na našich cestách určite bude hodiť. Výhodou tohto „obutia“ je aj výraznejší dezén, ktorý zabezpečí maximálnu bezpečnosť aj v horšom počasí. 

niubility n2 riadidla
Zdroj: TomTop

Nemali by sme však zabudnúť ani na hybridný brzdový systém zložený z E-ABS brzdy a zadnej kotúčovej brzdy. Za zmienku určite stojí aj výbava ako LED svietidlá vpredu i vzadu so zabudovaným brzdovým svetlom, či LED displej s informáciami o jazde a stave batérie priamo na riadidlách. 

NIUBILITY N2 s kupónom „NBN2“ už za 239,99 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku NIUBILITY N2 aktuálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 239,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo a DPH. Pri objednávke však nezabudni uplatniť unikátny zľavový kupón „NBN2“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre