Získajte lacný Windows 10 už od 7€ s možnosťou neskoršej aktualizácie na Windows 11 a to už v októbri!

Neprehliadnite ponuku na Windows 10, či Office od Godeal24. Uchmatnúť si Windows 10 môžete už od 7€!

godeal24_ponuka Windows 10 a Office
Zdroj: Godeal24

Microsoft len niekoľko dní dozadu oficiálne oznámil, že Windows 11 sprístupni pre širokú verejnosť Windows 11 už v najbližších týždňoch. Stane sa tak 5. októbra. Nový Windows 11 bude predinštalovaný v nových počítačoch, ktoré budú predávané po 5. októbri a zároveň, Microsoft ponúkne možnosť aktualizácie Windows 10 na novšiu verziu OS. Proces aktualizácie bude prebiehať vo viacerých fázach pričom zariadenia ako také, musia spĺňať základné hardwarové požiadavky, aby mohli byť neskôr aktualizovanými.

Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti dobrú príležitosť, aby ste získali Windows 10, ktorý je možné neskôr aktualizovať na Windows 11, v lákavej ponuke a to doslova už za pár €. V rámci ponuky Godeal24 môžete získať nielen Windows, ale i ďalší software od spoločnosti Microsoft a to už od 7€. Stačí vám tak uchmatnúť si Windows 10 a čakať na uvoľnenie nadchádzajúcej verzie OS, aby ste si ho mohli neskôr aktualizovať na Windows 11.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
godeal24_ponuka Windows a Office
Zdroj: Godeal24

Špeciálna ponuka bez potreby kupónu

Kupónová ponuka pri využití zľavového kupónu SFO60

Samotný proces nákupu je veľmi jednoduchým a rovnako treba dodať, že predajca ponúka viacero metód platieb, bez ďalších poplatkov navyše. Všetka ponuka vyššie, je aktuálne časovo obmedzenou po dobu, kým sa neminú obchodu skladové zásoby. Takže ak sa chystáte aktualizovať váš software, mali by ste tak spraviť čo najskôr.

V prípade, ak by ste potrebovali pomôcť s procesom nákupu, či so servisom po nákupe, tak predajca ponúka podporu prostredníctvom elektronickej komunikácie cez e-mailovú adresu service[@]godeal24.com.

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom Godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre