Nezmeškaj fantastickú zľavu na túto bezdrôtovú Full HD IP kameru, ktorú môžeš mať za bezkonkurenčnú cenu

bezdrotova ip kamera uvodny 3_opt
Zdroj: Cafago

Mnohí z nás chcú si poriadne zabezpečiť priestory firmy, poprípade domov, no dá sa to aj za pár eur? Áno, s touto Full HD IP kamerou za pár desiatok eur to naozaj nie je problém. Zvládne to aj úplný amatér a o všetko ostatné sa už postará samotná kamera a jej predinštalovaný softvér.

Vynikajúce technické špecifikácie

355 ° horizontálny a 70 ° vertikálny rozsah otáčania vytvárajú úplné 360 ° pokrytie, ktoré je v spojení s Full HD obrazom naozaj nadpriemerné. Kvalitný obraz je pritom nahrávaný aj v noci, kedy snímaču kamery pomáha klasický infračervený prísvit, pre detailné čierno-biele nočné videnie. Obrovskou výhodou kamery je priame bezdrôtové pripojenie na miestnu WiFi sieť, prostredníctvom ktorej sa kamera spája s vašim tabletom, smartfónom alebo počítačom. Zábery z kamery sa ukladajú na pamäťovú kartu, no prehrať (aj uložiť) si ich môžte priamo na vašom smartfóne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

bezdrotova ip kamera rotacia_opt
Zdroj: Cafago

Vždy v spojení

Chcete mať svoju domácnosť pod dokonalým drobnohľadom? Vstavaný mikrofón a reproduktor zabezpečí dokonalé spojenie s vašim domácim miláčikom, alebo dieťaťom. Kamera nie len zachytáva okolité zvuky, ale umožňuje aj priamu komunikáciu prostredníctvom vstavaného reproduktoru.

Okamžité upozornenia

S touto kamerou vám naozaj nikdy nič neujde. Keďže je vybavená inteligentným PIR senzorom, zachytí každý abnormálny pohyb vo vašej domácnosti. Ihneď po zachytení pohybu vám kamera zašle upozornenie na váš smartfón / tablet. Kamera taktiež ponúka aj automatické posielanie notifikácií pri spustení nezávislého alarmu.

bezdrotova ip kamera popis_opt
Zdroj: Cafago

Túto bezdrôtovú bezpečnostnú IP kameru môžete aktuálne získať za naozaj netradične malý peniaz. Pri využití kupónu CC2176 ju totižto môžete mať už za fantastických 22,59 eur vrátane dopravy a európskeho adaptéru. Pozor! Akcia je časovo obmedzená!

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre