Nedávno predstavené reproduktory od Xiaomi sú v predaji! PS: Toto je prvý kupón

Xiaomi reproduktory
Zdroj: produktová fotografia

Niekoľko dní po oficiálnom predstavení dvojice reproduktorov značky Xiaomi sa dostávajú aj do oficiálneho predaja. Jedným z prvých obchodov, ktoré ponúkajú spomínane reproduktory je zahraničný e-shop GearBest.com, ktorý ponúka aj možnosť doručenia na Slovensko a Česko. Ich aktuálna cena je 94,01€ pričom vďaka kupónu „GB$CNBTCSP2“ ju možno zraziť na prijateľnejších 87,05€. Kupónová cena je však limitovaná len pre prvých 30 zákazníkov.

Xiaomi Wireless Bluetooth Speaker 2pcs

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Wireless Bluetooth reproduktory

Najnovšie reproduktory z kuchyne Xiaomi ponúkajú prémiový vzhľad, za ktorý vďačia unikátnemu spracovaniu hliníku prostredníctvom CNC, kremičitých tryskov a anodických procesov, ktoré reproduktorom dodávajú hladkú povrchovú štruktúru. Nehovor viac o dizajne, ktorý pôsobí minimalistickým dojmom a to vďaka zaobleným tvarom a jedinému tlačidlu ovládania hlasitosti. Čerešničkou na torte je skrytý mikrofón, ktorý nijak neruší vzhľad reproduktorov. Využiť ho budete môcť napríklad pri hraní hier ako aj pri telefonovaní.

premiove xiaomi reproduktory 2 kusy

Z hľadiska výbavy ponúkajú dvojpalcové HIFI so zdvojenými neodýmovými magnetmi a hlasovou cievku CPATON z polymérového materiálu. Pochváliť sa môžu ešte výkonom 2x 12W a veľkou batériou 1200mAh, ktorá sľubuje na jedno nabitie okolo 20 hodín prehrávania hudby. Nemožno nám nespomenúť CSR Bluetooth čip a podporu viacerých formátov ako sú MP3, AAC, APTX, APTX-LL a ďalšími audio formátmi, nad ktorými vyčnieva  APTX, ktorý prináša kvalitu zvuku ako zo CD.

Xiaomi reproduktory__2
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás tieto reproduktory zaujali tak určite dlho neváhajte. Dostupné sú totiž za zvýhodnenú cenu len pre prvých 30 zákazníkov. Kupón „GB$CNBTCSP2“ aktivujete v košíku.

Xiaomi Wireless Bluetooth speaker kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Wireless Bluetooth Speaker 2pcs

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové obrázky

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre