Najnovšie úniky naznačujú, že Samsung Galaxy S22 Ultra, sa postupne mení v Note

Najnovšie úniky správ okolo produktovej rady Galaxy S22 dávajú do pozornosti ostré rohy displeja zariadenia S22 Ultra.

Samsung Galaxy S21 a Samsung Galaxy Note
Zdroj: unsplash.com (Zana Latif a Anh Nhat)

O pripravovaných telefónoch spoločnosti Samsung z produktovej rady Galaxy S22, toho vieme vcelku veľa. Videli sme úniky informácií o fotoaparátoch, batériách, ale i čipsetoch. Jedným z najzaujímavejších modelov pripravovaných zariadení, je model S22 Ultra. Dôvodom je, že ako sa dostávajú na povrch nové informácie, tak to vyzerá tak, že preberá čoraz viac prvkov produktovej rady Note.

Nebolo by žiadnym prekvapením, ak by S22 Ultra ponúkol vlastnosti modelového radu Note. Predsa len, Samsung ukončil v nedávnej minulosti jednu veľkú éru, ktorou sú smartfóny Note pričom po týchto zariadeniach, je stále dopyt. Dôvodom, prečo tak Samsung spravil, sú modelové rady telefónov Z Flip  a Z Fold, ktorým chce kórejský výrobca venovať viac pozornosti. Tak či onak, pre nás používateľov to znamená, že žiaden Note 21, nebol predstavený.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bude produktová rada Galaxy Note žiť v smartfónoch Galaxy S?

Najnovší únik informácií, ktorý sa dostal do obehu v súvislosti s produktovou radou S22, dáva do pozornosti rozdiel vo veľkosti displejov, ale i zaoblenosť rohov displejov. Ako môžete vidieť nižšie, tak S22 Ultra má výrazne ostrejšiu siluetu, podobnú smartfónom z produktovej rady Note. Rovnako treba uviesť, že silueta displeja zariadenia S22 Ultra, je vo veľkej miere inou v porovnaní s predošlými generáciami tohto modelu telefónu.  Na tému upozorňuje portál Androidpolice.com.

Galaxy S22_produktova rada_odhalene predne krycia skla
Zdroj: Androidpolice.com

O čo viac, do pozornosti médií sa dostávajú i informácie, ktoré hovoria o kompatibilite zariadenia s perom S Pen, ako aj správy ohľadne slotu pre pero. Inými slovami, vyzerá to tak, že hoci produktová rada Note oficiálne skončila, tak že žiť bude aj naďalej, avšak v sérii Galaxy S Ultra – čo by bola vzrušujúca správa pre milovníkov produktovej rady Note na celkom svete.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre