Mrzne vám kamera pri ukladaní fotografií na Windows Phone? Tu je riešenie

Zdroj: vlastný

Mrzne vám kamera pri ukladaní fotografií po pár záberoch na vašom Windows Phone zariadení? Nie ste v tom sám. Je to jeden z mála otravných bugov, ktorý sa objavil v posledných zostaveniach v mobilnom OS Windows 10 Mobile.

Microsoft zatiaľ sa nejak nehrnie do odstránenia tejto chyby, teda aspoň podľa toho, že táto chýba trápi používateľov už niekoľko dní a o riešení zatiaľ nepadla žiadna zmienka. V každom prípade ak vás táto chyba otravuje na toľko, že vám znechucuje fotenie tak máme pre vás dobré správy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako opraviť spôsobujúcu zamŕzanie kamery na Windows Phone zariadeniach

  • Ak vlastníte Lumiu 950 tak je potrebné zmeniť rozlíšenie fotoaparátu na 8MP a vypnúť RAW (pri ostatných zariadeniach stačí zmeniť len rozlíšenie).
  • Následne by ste sa mali v rozhraní aplikácie s týmto problémom stretávať výrazne menej a mali by ste byť schopný zachytiť viacero fotografií za sebou bez zaváhania.

Ak sa vám nepozdáva zmena kvality fotografií tak vám odporúčame vyskúšať inú alternatívnu aplikáciu. Do pozornosti vám preto dávame 1Shot UWP, ktorá dokáže takmer plnohodnotne nahradiť vstavanú Windows kameru.

1Shot
1Shot
Developer: Invoke IT Limited
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre