SpravodajstvoXiaomi

MIUI 12: Pozrite si prvé náhľady zmien v pripravovanej nadstavbe MIUI 12. Páčia sa Vám?

Pozrite si prvé zachytené zmeny vrátane nových animácií v pripravovanej nadstavbe MIUI 12 od spoločnosti Xiaomi.

V druhej polovici marca sme Vás informovali o tom, že spoločnosť Xiaomi končí s aktívnym vývojom nadstavby MIUI 11 a chystá sa plne sústrediť na vývoj nadstavby MIUI 12, ktorá by mala byť predstavená ešte v priebehu tohto roka. Zahraničný portál Gizhina.com v priebehu dnešného rána publikovala prvé náhľady pripravovanej novej verzie nadstavby, ktoré poodhalili viacero vlastnosti a funkcií.

Nové animácie

Xiaomi plánuje v rámci nadstavby MIUI 12 čiastočne prekopať gestá a jednotlivé animácie. Podľa zverejnených náhľadov môžete vidieť, že pribudla zmena v podobe animácie pri otváraní aplikácií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zmena nastala aj v prípade animácie pri prepínaní medzi poslednými otvorenými aplikáciami. Ako by mala táto zmena vyzerať v praxi, sa môžete pozrieť nižšie.

Nová animácia v prípade multitaskingu

Xiaomi sa rozhodlo prekopať aj multitasking, kde ako môžete vidieť nižšie, tak pribudlo viacero dizajnových zmien vrátane pribudnutia animácie.

Nové rozhranie kamery

Podľa ďalších zverejnených náhľadov, Xiaomi prekope aj rozhranie vstavanej kamery. Okrem iného pribudne aj viacero možností, ako budú môcť používatelia interagovať s jednotlivými kamerami zariadenia.

MIUI 12_nove rozhranie kamery
Zdroj: Gizchina.com

„Perfektný Tmavý režim“

V súčasnosti MIUI 11 ponúka Tmavý režim, spoločnosť Xiaomi sa ho však chystá vylepšiť. Napríklad, ako môžete vidieť nižšie, tak Xiaomi plánuje automatiky „prepisovať“ rozhranie jednotlivých aplikácií do tmavého režimu.

Nový notifikačný systém

Kladiete si otázku, ako je možné spravovať viac notifikácií súčasne? Xiaomi si ju zjavne položilo. Nižšie si môžete pozrieť, ako by malo v praxi vyzerať nové notifikačné centrum s notifikáciami.

notifikacne centrum_miui 12
Zdroj: Gizchina.com

Ako sa Vám pozdávajú zachytené zmeny v nadstavbe MIUI 12. Uvítali by ste ich? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close