Microsoft zverejnil ďalšie demo zobrazujúce Fluent Design v praxi, vyzerá úchvatne

fluent-design-min
zdroj: youtube.com

Poznáme ho už dlhšiu dobu, no väčšina z nás si ho ešte nedokáže úplne predstaviť v praxi. Reč je o Fluent Design systéme, ktorý má prísť už čoskoro (17. októbra) a už sa ho nevieme dočkať. Fluent Design má do systému vniesť čiastočný refresh dizajnu operačného systému Windows 10, no v niektorých aplikáciách (napríklad Microsoft Store alebo Fotografie) ho máme už dlhšie, no zatiaľ sme si ho úplne neužili, keďže Microsoft prináša nové dizajnové prvky vo viacerých vlnách.

Videí a fotografií s implementovaným Fluent Designom sme videli tento rok už mnoho, no Microsoft si na poslednú chvíľu pripravil menšiu exkluzivitku. V nedeľu sa na stránke youtube objavilo ďalšie video, zobrazujúce Fluent Design prvky v praxi. Vo videu nájdete mnoho zaujímavých ukážok, ktoré určite potešia nejedného fanúšika Windowsu. Vynovená ponuka Štart alebo Kalkulačka s priesvitným efektom vyzerajú naozaj luxusne a už sa na ne nevieme dočkať. Fluent Design by podľa nás mohol Windows 10 oživiť, no hlavným problémom zostáva to, či sa do používania Fluent Designu pustia aj developeri aplikácií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako ste na tom Vy? Tešíte sa na úplný príchod Fluent Designu, alebo sa Vám zdajú takéto kroky od Microsoft zbytočné? Dajte nám vedieť dole do komentárov. 

Zdroj: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre