Microsoft stále neodstránil všetky chyby na Lumii 535

Zhruba dva týždne dozadu sme Vás informovali o chybe dotykovej plochy na Lumii 535, ktorá zle reagovala na dotyk. Napríklad zariadenie nebolo možné prebudiť dvoj klepnutím na prvý krát (či na XYkrát), alebo nefunkčné zoomovanie v Internet Exploreri. Následne Microsoft reagoval na to veľkou aktualizáciou, ktorá mala tieto chyby odstrániť, čo sa mu z veľkej časti aj podarilo, avšak viacero zariadení ukazuje, že chybu má úplne niekde inde, ako si pôvodne Microsoft myslel.

Delfin Vassallo, manažér Microsoftu pre sociálne média sa k vzniknutej situácii vyjadril: „Je nám to skutočne ľúto, že niektorí z Vás boli v tejto situácii znevýhodnení. Identifikovali sme nejaké problémy Lumie 535, ktoré sú odlišné od väčšiny zariadení, ktoré sa prejavujú niekoľkými spôsobmi:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Funkčnosť Listovanie hore / dole a potiahnite prstom vľavo / vpravo funkcie.
  • Posúvanie nahor / nadol alebo prejdením doľava / doprava môže viesť k neúmyselnému spusteniu aplikácií.
  • Funkčnosť zoom in / out funkciu  môže fungovať nesprávne, ak používateľove prsty sú vzdialené od seba menej ako  20 mm.
  • Editácia textu, najmä ak ho editujete rýchlo, môže mať za následok, že znaky jednoducho miniete.“ (poznámka redakcie: toto nie je kompletný zoznam chýb)

Delfin Vassallo ďalej uisťuje zákazníkov, že o problémoch vedia a ich odstránenie u všetkých zariadení je prioritou číslo 1.

Informoval o tom portál Windowscentral.com

Kúpili ste si aj vy Lumiu 535 a máte jednu z týchto chýb?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre