SpravodajstvoZariadenia

Microsoft sa spája s japonským výrobcom hodiniek Casio

Microsoft oznámili uzavretie dohody o poskytnutí licencie na patenty s populárnym výrobcom hodiniek Casio. Táto nová dohoda sa tiež vzťahuje na smartwatch technológie. Najnovšie smart hodinky od Casio ako WSD-F10 a WSD-F20 Smart Outdoor Watch umožňujú moderný spôsob osobnej konektivity a zároveň sú vybavené senzormi, ktoré podporujú doplnok outdoorových funkcií, ako je sledovanie aktivity, výškomer, barometer a kompas.

Zlepšovanie nositeľnej technológie

Zdroj: casio.com

„Casio smart hodinky v kombinácii s technológiou Microsoftu pomôžu zákazníkom po celom svete vyťažiť viac z nositeľných zariadení,“ povedal Micky Minhas, vedúci Microsoft Technology Licensing LLC. „Je to vynikajúce partnerstvo, ktoré sa opiera o dedičstvo inovácií Microsoftu v technológii posilňujúcej osobné nositeľné zariadenia a vedie k zlepšovaniu produktov Casio, ktoré sú najlepšie vo svojej triede.“

Nedávno Microsoft tiež podpísal patentovú dohodu so spoločnosťami ako je Olio a GoPro, ktoré produkujú nositeľnú tecnológiu. Microsoft neustále hľadá nové spôsoby, ako získať obojstrannú obchodnú hodnotu zo svojho patentového portfólia pre seba a svojich partnerov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdroj: Mirosoft News

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close