Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store

Zdroj: vlastný

V útrobách Microsoftu sa už dlhšiu dobu špekulovalo nad zmenou názvu obchodu Windows Store a vyzerá to tak, že teraz nastal ten správny čas. Microsoft dnešnou aktualizáciou pre obchod zmenil názov na Microsoft Store. Ide o aktualizáciu pre používateľov zahrnutých vo Windows 10 Release Preview okruhu.

Zdroj: windowscentral.com

Ako už bolo spomenuté, nový názov je zatiaľ len súčasťou interného testovania, no vyzerá to tak že táto zmena ochvíľu zavíta aj do ostatných buildov. Zatiaľ sa zmenil iba názov a ikona samotného obchodu, no časom môžeme očakávať aj iné zmeny v tejto aplikácii. Ako všetci dobre vieme, Microsoft Store existuje aj v prehliadači a prostredníctvom neho samotný Microsoft predáva množstvo softwareu a hardwareu. Keďže aplikácia dostáva úplne identický názov, môžeme očakávať, že Microsoft v budúcnosti do aplikácie obchodu pridá aj ostatné produkty z e-shopu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: theverge.com

Microsoft sa ku tejto zmene názvu ešte oficiálne nevyjadril a teda najprv zrejme čaká na odozvu od Insiderov. Čo hovoríte na túto zmenu Vy? Pozdáva sa Vám?

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre