Mi Band 5: Huami prezradilo, či sa dočkáme v tomto roku najočakávanejšieho fitness náramku od Xiaomi

Huami potvrdzuje, že v tomto roku bude predstavená nová generácia Mi Band náramku

Recenzia Xiaomi Mi Band 4 displej
Zdroj: Vosveteit.sk

Mnohí z nás netrpezlivo čakajú na fitness náramok Mi Band 5, nástupcu najpredávanejšie fitness náramku Mi Band 4 od Xiaomi. Zahraničný portál AndroidAuthority.com prišiel s informáciami, ktoré hovoria o tom, že náramok Mi Band 5 bude predstavený ešte v priebehu tohto roka. Odvoláva sa na vyjadrenie spoločnosti Huami, ktorá stojí za ich výrobou, ktoré odzneli na sociálnej sieti Weibo. Okrem iného spoločnosť predstaví v produktovej rade hodiniek Amazfit ešte chytré hodinky Ares. Tie sme mohli dokonca vidieť už v známej aplikácii Mi Fit/Amazfit. Spoločnosť prezradila, že sa tam objavili omylom.

Amazfit Ares
Zdroj: Weibo (Huami)

Vráťme sa však späť k téme Mi Band 5 fitness náramku. Pôvodne sa špekulovalo, že fitness náramok by mohol byť dostupný na trhu v „tradičnom termíne“. Inými slovami, pravdepodobne niekedy okolo júna. Na druhej strane treba povedať, že sa to hovorilo ešte ku koncu minulého roka a nikto v tom čase nevedel, že značná časť Zeme bude ovplyvnená aktuálnou pandémiou. Možno aj preto, Huami, resp. Xiaomi, ešte  nepotvrdili oficiálny termín ich predstavenia a ani neprezradili žiadne očakávane funkcie. Na druhej strane, predošlé úniky informácií hovorili o tom, že fitness náramok by mal ponúknuť 1,2“ AMOLED displej, NFC podporu a to aj v globálnej verzii a cenovku pod 30$.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Len pre zaujímavosť, NFC podporou aktuálne disponuje čínska verzia Mi Band 4 náramku. Mimochodom, len pred niekoľkými dňami spoločnosť začala uvoľňovať pre Mi Band 4 funkciu, prostredníctvom ktorej je možné odomykať zamknutý notebook.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre