Majitelia smartfónu POCOPHONE F1 od Xiaomi si už čoskoro budú môcť vychutnať natáčanie 4K videa na 60fps

Xiaomi PocoPhone F1 uvodny obrazok-min
Zdroj: Youtube (Marques Brownlee)

Pred niekoľkými týždňami sme majiteľov vynikajúceho smartfónu POCOPHONE F1 informovali, že smartfón už čoskoro dostane softvérovú aktualizáciu, ktorá prinesie možnosť natáčania spomaleného videa na neuveriteľných 960fps. Podľa najnovších informácií priamo od jedného z hlavných manažérov spoločnosti v Indii by sa mala aktualizácia už čoskoro dostať aj medzi bežných používateľov a nie len medzi beta testerov. Generálny manažér spoločnosti POCO India ale informoval aj o ďalšej zásadnej zmene, ktorá majiteľov smartfónu POCOPHONE F1 opäť poteší.

Podpora natáčania 4K videa na 60fps

Podpora natáčania vysokokvalitného 4K videa na fantastických 60fps bola jednou z hlavných funkcií, ktoré spoločnosť Xiaomi po predstavení zariadenia sľubovala. Dokončenie tejto funkcie pre spomínaný POCOPHONE F1 ale nakoniec trvalo omnoho dlhšie ako všetci čakali. Používatelia po niekoľkých mesiacoch stratili všetku nádej a s 4K videom na 60fps sa definitívne rozlúčili. Xiaomi ale svoj sľub nakoniec dodržalo a podľa informácií od generálneho manažéra by sa mala táto funkcia dostať medzi používateľov už o pár mesiacov, zrejme v priebehu februára.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Odstránenie známych problémov

Odhliadnúc od vylepšeného videa by mali majitelia smartfónu obdržať aj opravnú aktualizáciu týkajúcu sa najmä zlej výdrže batérie a problémov s dotykovým displejom. Tieto známe problémy by mali byť odstránené už do dvoch týždňov prostredníctvom klasickej „over-the-air“ aktualizácie.

Zdroj: Twitter – C Manmohan, úvodný obrázok (Youtube – Marques Brownlee)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre