Lu Weibing potvrdzuje, že smartfón Redmi Note 8 Pro nakoniec nepríde vo verzii s procesorom Snapdragon

Milovníci značky Xiaomi sa tak musia zmieriť iba s verziou s procesorom od spoločnosti MediaTek

Xiaomi Redmi Note 8 Pro kamera (1)
Zdroj: Youtube (Pandaily)

Spoločnosť Xiaomi, respektíve jej známa podznačka Redmi, pred niekoľkými mesiacmi predstavila smartfón Redmi Note 8 Pro, na ktorý čakali naozaj tisícky používateľov po celom svete. Spoločnosť sa však tentokrát rozhodla čiastočne zmeniť „taktiku“ a smartfón nečakane vybavila procesorom Helio G90T od spoločnosti MediaTek. Na populárnu značku sa tak zniesla vlna kritiky, pričom zahraničné zdroje začali neskôr poukazovať na fakt, že spoločnosť plánuje uspokojiť aj „nahnevaných“ fanúšikov značky. Tieto správy však najnovšie vyvrátil generálny manažér spoločnosti Redmi, Lu Weibing.

Verzie so Snapdragonom sa nedočkáme

Najnovšie správy zo sociálnej siete Weibo potvrdzujú, že spoločnosť Redmi nakoniec nemá v pláne predstaviť smartfón Redmi Note 8 Pro aj vo verzii s procesorom Snapdragon od spoločnosti Qualcomm. Nedávno to potvrdil aj generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, ktorý na sociálnej sieti reagoval na údajné špecifikácie pripravovaného zariadenia. Neznámy používateľ spomínal, že práve „nový“ Redmi Note 8 Pro bude vybavený procesorom Snapdragon 730G a 27W nabíjaním. Lu Weibing na tento príspevok odpovedal jednoducho a trefne – „Nie“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
redmi note 8 pro so snapdragonom 730g
Zdroj: Weibo

Pripravovaný smartfón je zatiaľ pod rúškom tajomstva,

I keď spomínané špecifikácie nakoniec nepatria smartfónu Redmi Note 8 Pro, stále sa jedná o špecifikácie zatiaľ neznámeho zariadenia z výrobne spoločnosti Redmi / Xiaomi. Zariadenie s týmito špecifikáciami totižto len prednedávnom prešlo známou 3C certifikáciou, no aktuálne je zahalené pod rúškom tajomstva a nie je isté, či toto zariadenie uvidíme ešte v tomto roku.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre