Sú štýlové, ponúkajú chytré funkcie a sú cenovo dostupné. To sú chytré hodinky Lenovo Watch 9!

Lenovo Watch 9 uvodny obrazok
Zdroj: Youtube (Martijn Wester)

Hodinky patria ku povinnej výbave každého poriadneho chlapa už desaťročia. Klasické hodinky sa ale z nášho každodenného života začali pomaly vytrácať a nahrádzajú ich smart hodinky, ktoré sú medzi ľuďmi stále viac obľúbené. Pod pojmom smart hodinky si ale zrejme väčšina z nás predstavuje hodinky s digitálnym dotykovým displejom, ktoré nie každému padnú do oka. Ako teda plnohodnotne využívať služby smart hodiniek a zároveň na rukách nosiť štýlové hodinky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako stará dobrá klasika? Ľudia z Lenova našli celkom jednoduché riešenie, keď na trh priniesli zrejme najštýlovejšie smart hodinky od tejto spoločnosti. Predstavme si teda spoločne Lenovo Watch 9, ktoré s limitovaným kupónom CC0074 môžeš získať za neuveriteľných menej ako 15 eur.

Elegantné, no nabité inteligentnými funkciami

Lenovo Watch 9
Zdroj: produktová fotografia

V krásnom elegantnom tele klasických analógových hodiniek sa nachádza hneď niekoľko vynikajúcich inteligentných funkcií ako sledovanie spánkovej aktivity a vyhodnocovanie kvality spánku, upozornenie na prichádzajúce hovory a správy, krokomer, počítadlo kalórií a v neposlednom rade budík. Hodinky stačí jednoducho spárovať so smartfónom s Androidom alebo iOS prostredníctvom rozhrania Bluetooth 5.0 a aplikácie. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Funkčné v akýchkoľvek podmienkach 

Zdroj: Cafago

Vďaka kovovému telu a silikónovému náramku, sú hodinky vhodné do akéhokoľvek počasia a prostredia. Fitness tracker určite využijete pri oveľa väčšom počte aktivít, ako len pri klasickom behu alebo posilňovaní v útrobách fitness centra. Práve pre tento prípad sú hodinky navrhnuté tak, aby boli vodotesné až do hĺbky 50 metrov, vďaka čomu sú využiteľné naozaj pri takmer hocijakej športovej aktivite v akomkoľvek počasí. 

Lenovo Watch 9 _2
Zdroj: produktová fotografia

Cena týchto smarthodiniek sa v zahraničí zväčša pohybuje na úrovni 25 eur a viac. E-shop cafago.com ale momentálne ponúka hodinky za bezkonkurenčnú cenu. S limitovaným kupónom CC0074 zrazíte cenu Lenovo Watch 9 na neuveriteľných menej ako 15€. Kupón stačí uplatniť priamo v košíku pri dokončovaní objednávky. Platný je pre modré, zelené ružovo-oranžové, červené prevedenie hodininek.

Lenovo Watch 9 kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre