Ideálny pomocník do školy s Windowsom 10, dotykovým FULL HD displejom a SSD diskom | TIP REDAKCIE

Jumper ezbook x1
Zdroj: XiaomiToday.com

Od dnešného dňa sa otvorili školské brány. Prichádza tak nový školský rok, v ktorom ak chceme od našich ratolestí čo najlepšie výsledky tak im musíme k tomu dopomôcť.

Neviem ako Vy, ale my sme sa stretli s názorom, že „papier“ a zošity sú už out. Hoci s týmto názorom moc nesúhlasíme, tak tým mladším toto myslenie len ťažko vyhovoríte. Preto sme si pre vás pripravili TIP, ktorý vás finančne nezruinuje  a zároveň motivuje tých školopovinných aspoň čiastočne k učeniu.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktuálne zahraničný portál Lightinthebox.com, ktorý ponúka doručenie produktov prostredníctvom špeciálnej dopravy Economy Express + Add duty & tax insurance to your order bez dodatočných poplatkov ako je CLO či DPH (všetky tieto náklady znáša samotný e-shop) zaujímavý notebook Jumper EZbook X1, ktorý poteší nejedného študenta hľadajúceho multimediálne ľahko prenosné zariadenie.

Jumper EZbook X1

EZbook X1 je dostupný 11,6“ notebook, ktorý ponúka kvalitný IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 bodov a pomerom strán 16:9 pričom nechýba ani stále populárnejšia podpora dotykového ovládania. A tým menej „moderným“ poslúži na ovládanie zariadenia klasická klávesnica vrátane touchpadu, ktorú možno obtočiť okolo zariadenia o 360 stupňov. Inými slovami zariadenie možno používať ako aj klasický notebook tak aj ako tablet. Nechýba samozrejme ani predná kamera, ktorá poslúži na video hovory.

Jumper ezbook x1
Zdroj: XiaomiToday.com

V útrobách zariadenia nájdeme procesor Intel Gemini Lake 8. generácie (N4100) so 4-jadrami s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,4GHz. Procesoru sekundujú 4GB RAM (DDR4) spolu s 64GB SSD diskom (+ 64GB eMMC). Zariadenie tiež ponúka integrovanú grafickú kartu s pracovnou frekvenciou 700MHz.  Inými slovami zariadenie plnohodnotne postačí na kancelársku prácu, sledovanie videí, brázdenie po internete ako aj na stredne náročné hry.

Jumper ezbook x1 recenzia

Z hľadiska konektivity tento notebook ponúka výbavu v podobne podpory Bluetooth 4.0, Dual-band Wifi, rozhrania ako je 3,5 jack, Micro HDMI, USB Type – C vstup či veľkokapacitnú batériu s 7000mAh sľubujúcou výdrž na jedno nabitie 4 až 5 hodín. Čerešničkou na torte je najnovší operačný systém od Microsoftu – Windows 10. Jediným nedostatkom tohto zariadenia je, že je dodávané s americkým adaptérom. Na druhej strane však dodať, že zariadenie nabijete aj prostredníctvom klasického adaptéru od smartfónu (prípadne ak nenájdete v domácnosti jednu nabíjačku navyše tak si budete musieť zaobstarať redukciu).

Jumper ezbook x1 konektivita
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás zariadenie zaujalo tak Vám odporúčame využiť aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope Lightinthebox.com kde notebook nájdete aktuálne za 255,44€. PS: nezabudnite na dopravu Economy Express + Add duty & tax insurance to your order, prostredníctvom ktorej sa vyhnete ďalším dodatočným poplatkom.

Jumper EZbook X1

Zdroj: vlastný, fotografie: XiaomiToday.com, produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre