Huawei prezrádza, koľko ďalších slovenských aplikácií pribudlo do App Gallery. Je to podľa Vás málo, či veľa?

App Gallery od Huawei sa rozrastá o ďalšie slovenské aplikácie

App Gallery vs Google Play
Zdroj: Vosveteit.sk

Huawei ešte začiatkom minulého mesiaca prezradil, koľko slovenských aplikácií a hier nájdeme v obchode App Gallery. V tom Čase hovoril o 47 aplikáciách. Boli medzi nimi vcelku populárne aplikácie ako Sygic, Moje O2, Telekom, VUB Mobile Banking, OTB Banka a ďalšie.

Pribudli takmer 2-desiatky aplikácií a hier

„AppGallery sa rozrastá každým dňom, aktuálne v ňom nájdeme viac ako 55-tisíc aplikácií. Okrem globálne známych nechýbajú ani aplikácie od slovenských vývojárov, ktoré ocenia predovšetkým lokálni fanúšikovia Huawei.“ Píše spoločnosť v publikovanej tlačovej správe.

Medzičasom pribudlo do obchodu 18 aplikácií, ktoré sú slovenského pôvodu. Znamená to, že „slovenská“ časť obchodu sa rozrástla o takmer 40% v porovnaní s májom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi aplikáciami, ktoré pribudli nájdeme napríklad Home Credit, IDS BK (ide o aplikáciu pre hromadnú dopravu v rámci BSK), Autoškola SK, My Measures (ktorá využíva rozšírenú realitu, pomocou ktorej je schopná merať vzdialenosti medzi predmetmi) a ďalšie.

Za spomenutie tiež stojí, že do AG platformy v poslednom období pribudlo niekoľko smartfónov, spomedzi ktorých vyčnievajú „odľahčené“ smartfóny vlajkového zariadenie P40. Ide konkrétne o modely P40 Lite a P40 Lite E.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre