Spravodajstvo

Huawei na Slovensku vypúšťa aktualizáciu EMUI 9.1 pre prvé zariadenia. Update prináša možnosť natáčania dvoch videí súčasne

Častokrát sa nestáva, aby Slovensko bola jedna z prvých krajín, v rámci ktorej sú dostupné najnovšie aktualizácie. O to viac nás teší, že spoločnosť HuaweiHuawei dostupnosť nadstavby EMUI 9.1 pre vlajkové zariadenia Huawei P30Huawei P30 Pro.

Aktualizáciu EMUI 9.1 stiahnete od dnešného dňa

EMUI 9.1 aktualizácia prináša viacero noviniek. Tou najvypuklejšou je však funkcia „Dual View“, ktorá umožňuje využívať dva zadné snímače na záznam rôznych videí naraz. Napríklad, môžete nahrávať ultra širokouhlý klip a zároveň so záber so zoomom. Čerešničkou na torte je, že oba zábery môžete sledovať na displeji súčasne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei Dual View Video
Zdroj: Huawei (TS)

Duálne snímanie je možné vďaka kombinácii 40MP hlavného snímača a 8MP telephoto objektívu. Funkcia je od dnešného dňa dostupná pre obe vyššie spomínané zariadenia. Majiteľov Pro verzie zariadenia poteší ešte aditívna funkcia merania objektov a vecí v rozšírenej realite. Táto funkcia umožňuje merať ako 2D objekty tak aj 3D objekty za pomocou ToF objektívu. Funkcia je dostupná ako samostatná aplikácia v ponuke menu. Ďalšia novinka, ktorá sa vymyká štandardom je možnosť telefonovania prostredníctvom Wi-Fi. Nájdete ju integrovanú priamo v notifikačnej lište.

Zdroj: Tlačová správa, úprava vlastná

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close