HuaweiSpravodajstvo

Huawei má v pláne dodržať termín predstavenia nových produktov, a to aj napriek zrušeniu MWC 2020

Huawei vzhľadom na zrušenie MWC 2020 má plánovať online predstavenie nových produktov. Stať by sa tak malo 24. februára.

Minulý štvrtok obehla technologický svet správa, že jedna z najväčších technologických konferencií na svete, MWC 2020, sa pre tento rok ruší. Dôvodom zrušenia tohtoročnej konferencie sú obavy z koronavírusu, ktorý vyčíňa vo viacerých regiónoch sveta. V oficiálnom vyhlásení predstaviteľov MWC 2020 sa píše:

„…S náležitým ohľadom na bezpečné a zdravé životné prostredie v Barcelone a hostiteľskej krajine dnes GSMA zrušil MWC Barcelona 2020, pretože globálne obavy týkajúce sa prepuknutia koronavírusu, cestovných problémov a iných okolností znemožňujú GSMA usporiadať túto udalosť.“

MWC Barcelona je špecifická udalosť, ktorú každoročne navštívi približne 100-tisíc návštevníkov z celého sveta a zároveň, sú počas tejto udalosti predstavené viaceré technologické novinky. Výnimkou nie sú ani smartfóny. Počas konferencie bolo napríklad naplánované globálne predstavenie a uvedenia na trh smartfónu Xiaomi Mi 10.  Okrem  Xiaomi mala v pláne aj Huawei  predstaviť viacero zariadení pričom sa špekulovalo aj o skladateľnom smartfóne. Mnohých preto zrušenie tejto udalosti sklamalo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei MWC
Zdroj: Huawei

Spoločnosť Huawei podľa najnovších správ však nemení meniť nič na plánovanom harmonograme predstavenia nových produktov. Portál Huaweicentral.com priniesol správy, v ktorých píše, že spoločnosť neodsunie predstavenie nových zariadení na neskôr.

„Spoločnosť Huawei vždy a naďalej bude podporovať rozvoj podujatí Mobile World Congress v Barcelone. Budeme tiež pokračovať v komunikácii s našimi zákazníkmi a partnermi prostredníctvom online a regionálnych podujatí, aby sme ukázali najnovšie produkty a riešenia spoločnosti Huawei. “ Huawei povedal po zrušení MWC 2020.

24. februára by malo prebehnúť online predstavenie nových produktov

Podľa zverejnených informácií, s ktorými prišiel portál Huaweicentral, spoločnosť Huawei plánuje usporiadať online predstavenie nových produktov. Konať by sa malo 24. februára o 21:00 čínskeho času, resp. o 14:00 nášho. Očakáva sa predstavenie viacerých zariadení vrátane nového modelu smartfónu Huawei Mate Xs. Okrem toho by mali byť predstavené nove tablety, 5G a IoT zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close