HuaweiSpravodajstvo

Honor Band 5: Porovnali sme cenu jeho v najväčších e-shopoch. Vieme kde ho kúpite najlacnejšie

Huawei Honor Band 5: rovnaký náramok, ale rozdielna cena. Pozrite si porovnanie Huawei Honor Band 5 ceny náramku naprieč najväčšími e-shopmi.

Fitness náramok Huawei Honor Band 5 bol predstavený približne 3 týždne. Za tento čas ho začalo listovať viacero renomovaných e-shopov. My sme si pre Vás pripravili porovnanie cien naprieč najväčšími zahraničnými e-shopmi. Predtým ako sa však vrhneme do porovnávanie, tak niečo málo si môžeme povedať aj samotnom náramku.

Fitness náramok Honor Band 5

Fitness náramok Honor Band 5   oproti svojmu predchodcovi priniesol viacero vylepšení. Tie najhlavnejšie inovácie sú vo farebnom AMOLED displeji s hustotou pixelov 282PPI a v senzoroch. Hodinky sú schopné dokonca merať saturáciu kyslíka v krvi. Tento údaj hovorí o tom, koľko čerených krviniek obsahuje kyslík. Náramok samozrejme zvládne všetky bežné funkcie, ako je napríklad monitorovanie tepu srdca 24/7, sledovanie športových aktivít (celkovo 10 najbežnejších od chôdze, cez beh,…) a zároveň sa nezľaknú ani vody, je totiž vodeodolné do 50 metrov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mimochodom, jedná sa o hlavného konkurenta náramku Xiaomi Mi Band 4, s  ktorým sme ho porovnávali v článku „Xiaomi Mi Band 4 vs Huawei Honor Band 5…“.

Huawei Honor Band 5 porovnanie cien

Prejdime teraz k  sľubovanému porovnaniu cien, ktorú si môžete pozrieť nižšie (pozn. redakcie: ceny sú platné ku dňu publikovania článku).

Obchoch Cena s poštovným Odkaz
GearBest.com 31.17€ Pozri aktuálnu cenu
Cafago.com 29.66€ Pozri aktuálnu cenu
Tomtop.com 29.66€ Pozri aktuálnu cenu
Geekbuing.com 35.72€ Pozri aktuálnu cenu
Banggood.com 43€ Pozri aktuálnu cenu
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close