Hodinky HONOR Watch GS Pro získavajú nové dizajnové ciferníky so znameniami zverokruhu

Majitelia hodiniek HONOR Watch GS Pro majú k dispozícii ďalšie zaujímavé ciferníky, ktoré určite stoja za pozornosť.

honor watch gs pro ciferniky
Zdroj: vlastný - Tomáš Krajčoviech

Spoločnosť HONOR opäť myslí na všetkých fanúšikov moderného dizajnu a štýlových doplnkov. Pre svoje inteligentné hodinky už roky prináša zaujímavé dizajnové ciferníky, ktoré si môžu majitelia inteligentných hodiniek HONOR upravovať podľa svojich predstáv. Najnovšie si však výrobca pre milovníkov dizajnu pripravil veľmi vydarené ciferníky so znameniami zverokruhu. Špeciálny a unikátny dizajn ciferníkov je dostupný pre posledný model inteligentných hodiniek HONOR Watch GS Pro, ktoré sme len prednedávnom podrobili redakčnému testu.

honor-gs-pro-znameni-zverokruhu-003
Zdroj: HONOR

Ciferníky na mieru, presne podľa vašich potrieb a outfitu

Ako sme spomínali aj v našej nedávnej recenzii, hodinky HONOR Watch GS Pro ponúkajú naozaj obrovské množstvo unikátnych ciferníkov. Obchod s ciferníkmi v mobilnej aplikácii Huawei Health / Zdravie je takmer „bezodný“ a nájdete v ňom ciferníky s takmer akýmkoľvek dizajnom. Ak by vám ale ani nadpriemerne široký výber aj z bezplatných ciferníkov nestačil, k dispozícii je aj možnosť preniesť si akúkoľvek fotku priamo na ciferník vlastných hodiniek. Pochopiteľne, táto funkcionalita je možná iba zo spárovaného mobilného zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
honor watch gs pro ciferniky zverokruh
Zdroj: HONOR

Nové unikátne dizajny so znameniami zverokruhu

Medzi najnovšie prírastky v obchode s ciferníkmi v prostredí aplikácie Huawei Health patria aj dizajnové ciferníkmi so znameniami zverokruhu. Nové dizajnovo výrazné a čiastočne extravagantné ciferníky sú dostupné na stiahnutie priamo v spomínanej aplikácii (ide o spoplatnený doplnok). Treba však spomenúť, že momentálne sú dostupné iba v prípade, že sú hodinky spárované s akýmkoľvek smartfónom od spoločnosti HONOR alebo Huawei.

honor watch gs pro ciferniky zverokruh 2
Zdroj: HONOR

Zdroj: HONOR

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre