Hľadáte pracovníkov z oblasti ako sú IT, PPC, SEO a podobne? Inzerujte u nás zadarmo!

Ak hľadáte úzko profilovaných zamestnancov, ako sú redaktori, PPC špecialisti, vývojári, dizajnéri a podobne, tak ste tu potom správne.

pracovne ponuky pre firmy a freelancerov

Potrebujete nájsť ľudí v IT sektore, redaktorov, marketérov, PPC špecialistov, kreatívcov, developerov, dizajnerov a podobne? Tak potom ste tu správne! Vytvorili sme pre Vás možnosť  inzercie práce, na je jednom z väčších technologických portálov, ktorý denne navštívi približne 10 až 20 tisíc ľudí (na mesačnej báze oslovíme približne 200 až 300-tisíc unikátnych návštevníkov).

Verejný audit našich stránok si môžete pozrieť prostredníctvom služby Toplist.sk (nájdete nás po vyhľadaní „Vosveteit.sk | Portál o technológiách“).

Pre koho je inzercia určená?

Inzercia je určená pre firemných zákazníkov s príbuznou témou k technológiám (napríklad IT špecialisti, Projektoví manažéri v IT odvetí, PPC špecialisti, SEO špecialisti, Predavači v elektro obchodoch a podobne).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Proces vloženia inzerátu: Krok za krokom

Celý proces vloženia inzerátu je veľmi jednoduchým. Stačí si vytvoriť svoj vlastný profil a následne môžete vkladať inzeráty. Profil si vytvoríte v rámci sekcie registrácia. V rámci registrácie je potrebné vyplniť kontaktné údaje a  firemné údaje. Tie budú použité za podmienky, že by ste chceli využiť naše prémiové služby.

Registrácia Vosveteit sk (1)

Po úspešnej registrácii Vám príde na e-mailovú adresu notifikácia o úspešnej registrácii alebo uvidíte oznámenie o úspešnej registrácii. Následne sa budete môcť prihlásiť na stránke Prihlásenia.

Prihlásenie Vosveteit sk

Po prihlásení sa do administrácie, budete môcť pridať inzerát buď prostredníctvom administrátorského rozhrania alebo pomocou tohto odkazu. Ako môžete vidieť nižšie, tak inzerát obsahuje základné sekcie – Názov pozície, Mzda, Lokalita, Dátum nástupu, Kategória, Typ pracovného pomeru (napr. trvalý pracovný pomer, brigáda,…), Vzdelanie, Jazyk, Prax a popis inzerátu. Po vyplnení údajov môžete zvoliť Platený zápis alebo Bezplatný (rozdiel medzi nim nájdete nižšie).

Pridať pracovnú ponuku Vosveteit sk

Inzerát následne skontroluje administrátor stránky a publikuje ho, najneskôr do 48 hodín. V prípade, ak by Váš inzerát nebol publikovaný, tak je potrebné, aby ste nás kontaktovali. Po schválení inzerátu ho môžete následne editovať v sekcii Inzeráty (napríklad ak ste našli medzičasom zamestnanca a máte zaplatené Topovanie inzerátu, tak ho môžete upraviť).

editovanie inzeratu

V rámci sekcie „Údaje firmy“ je zároveň potrebné nahrať si logo Vašej firmy. Odporúčaný formát je 360×360 bodov alebo 500×500, prípadne iný formát v tvare štvorca s maximálnym rozlíšením 1000 x 1000 bodov (ak s tým potrebujete pomôcť, tak nás môžete kontaktovať). Okrem iného je potrebné, aby ste v rámci tejto sekcie mali vyplnený e-mail, na ktorý Vám príde reakcia.

Profil_firmy

Aký je rozdiel medzi plateným a neplateným inzerátom?

Po zvolení možnosti plateného inzerátu Vám bude vystavená zálohová faktúra a odoslaná na Vami zadaný e-mail najneskôr do 36 hodín. Po uhradení zálohovej faktúry bude Váš inzerát topovaný a  extra propagovaný. V prípade neuhradenie zálohovej faktúry inzerátu, sa na inzerát hľadí ako na bežný zápis. Po uhradení zálohovej faktúry Vám bude vystavená ostrá faktúra a odoslaná na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii.

  • Pri platenom inzeráte je 70% z prostriedkov investovaných do propagácie Vášho inzerátu prostredníctvom sociálnej siete Facebook /  prípadne iných kanálov na základe dohody (v prípade, ak chcete investovať do propagáciue príspevku menej alebo viac prostriedkov, tak je potrebné nás kontaktovať). O propagáciu príspevkov sa stará náš odborný tím. Suma inzercie je z pravidla rozložená približne na 1 týždeň. Inzerent má po výzve poskytovateľa, právo na nahliadnutie do reportov, aby sa presvedčil, že prostriedky boli preinvestované do reklamy, ako bolo sľúbené.
  • Topovanie Vášho inzerátu vo vrchnej časti pracovných ponúka (po dobu platnosti inzerátu).
  • Dlhší čas publikovania aktívneho  inzerátu.
  • Zaradenie pracovnej pozície do  newslettera alebo článku, ktorý bude rozosielaný prostredníctvom newslettera.
  • Pri agentúrnom odbere ponúkame možnosť informovania o pracovaných pozíciách pomocou článku vrátane jeho rozoslania prostredníctvom push notifikácie (viac ako 10+ tisíc odberateľov) – táto služba je na základe dohody a nevzniká na ňu nárok uhradením faktúry!

Kde bude Váš inzerát propagovaný na našej stránke?

Váš inzerát bude propagovaný v bočnej lište (posledných 5 pridaných inzerátov od všetkých inzerentov s preklikom na celú sekciu vrátane inzerátov).

V prípade mobilnej verzie stránky, inzeráty budú propagované prostredníctvom odkazu na sekciu s inzerátmi v lište pohybujúcej sa spolu so stránkou vrátane posledných pridaných inzerátov po zrolovaní stránky do sekcie  s reklamami.

Propagacia inzeratov_mobil

Podmienky používanie tejto funkcie vrátane spracovávania údajov nájdete na tejto adrese https://vosveteit.sk/obchodne-podmienky-a-cookies/ v sekcii Pracovné ponuky (služba je dostupná v platenej ako aj bezplatnej verzii).

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre