High-end Smartfón Vernee X s 20% zľavou a priamo z oficiálnej slovenskej distribúcie? Taká príležitosť sa neodmieta

Zdroj: YT

V spolupráci s oficiálnym slovenským distribútorom smartfónov Vernee Vám opäť prinášame exkluzívnu akciu. Tentokrát sa nejedná o nejaký low-end smartfón, ale prichystali sme si pre Vás rovno druhý najsilnejší smartfón od tohto výrobcu. „Nadupaný“ smartfón Vernee X si so špeciálnym kupónom Xhj89Gj, ktorý aplikujete v košíku si môžete zaobstarať za neuveriteľných 250 eur, pričom jeho uvádzacia cena je až na úrovni 315 eur. Mimochodom, táto ponuka je obmedzená len pre prvých 5 zákazníkov.

Vlajkovú loď Vernee X môžete mať z oficiálne slovenskej a českej distribúcie s kupónom „Xhj89Gj“ už za 250€

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vernee X môžeme porovnávať s vlajkovými loďami

Hneď po prvom prezretí tohto smartfónu, si každý všimne jeho úchvatný 6-palcový bezrámikový displej s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov s pomerom strán 18:9.

Zdroj: YT

Keďže sa jedná o druhý najsilnejší smartfón od výrobcu Vernee, v jeho útrobách nájdeme kvalitný osem-jadrový procesor MTK6763 bežiaci na frekvencii 2,0GHz. Hneď po boku procesoru sa nachádza 6GB RAM, ktoré bohate postačia aj tým najnáročnejším používateľom. Pre milovníkov fotenia prinášame taktiež výborné správy. Na zadnej strane je v kovovej konštrukcii osadený duálny 16 Mpx + 5 Mpx fotoaparát a na prednej strane sa nachádza taktiež duálny fotoaparát, no tentokrát v konfigurácii 13 Mpx + 5 Mpx. Nechýba samozrejme ani skener odtlačkov prstov umiestnený pod fotoaparátmi na zadnej strane.

Zdroj: YT

Všetky kvalitné fotografie pritom zmestíte do naozaj postačujúcej 128 GB internej pamäte, ktorá je rozšíriteľná o ďalších 128GB. Nechýba samozrejme ani tá najmodernejšie výbava v podobe podpory LTE či dokonca VoLTE, Bluetooth, senzor rozpoznávanie tváre, USB Type – C konektor a ďalšia.

Zdroj: YT

Batéria smartfónu Vernee X sľubuje nevídanú výdrž

Výkonná technologická výbava samozrejme potrebuje veľa štavy, ktorej má smartfón Vernee X naozaj dosť aj na dva dni. Obrovská 6200 mAh batéria uspokojí naozaj aj tých najnáročnejších. Smartfón ale taktiež disponuje viacerými špecialitkami, napríklad funkciou podporou dvoch simkariet súčasne. Ako sme už spomínali vyššie, s kupónom Xhj89Gj znížite cenu smartfónu Vernee X na 250 eur, pričom je jeho základná cena stanovená na 315 eur. Keďže sa jedná o oficiálneho slovenského distribútora smartfónov Vernee, môžete počítať s rýchlym dodaním a 2 ročnou zárukou. Mimochodom, telefón nabijete expresne rýchlo a to vďaka pokrokovej technológii PumpExpress. PS: zľavový kupón je platný len pre prvých 5 zákazníkov.

Vlajkovú loď Vernee X môžete mať z oficiálne slovenskej a českej distribúcie s kupónom „Xhj89Gj“ už za 250

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre