APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google do obchodu Play pridá novú sekciu, prostredníctvom ktorej vám sprostredkuje aplikácie a hry v zľave

Google oznamuje, že pridá do obchodu Play novú dedikovanú sekciu, v rámci ktorej nájdeme zľavnené aplikácie a hry.

Mnohí z nás uprednostňujú bezplatné aplikácie pred tými platenými a to aj napriek tomu, že častokrát im chýbajú funkcie, prípadne nás bombardujú reklamami. Ak predsa len siahneme po platených aplikáciách, tak sa sústreďujeme najmä na softvér v zľave. Jeho dohľadávanie nie je však také jednoduché. To by sa mohlo už však čoskoro zmeniť, informuje Google.

V obchode Play pribudne sekcia so zľavami

Ako sme vyššie naznačili, tak vyhľadávanie zľavnených aplikácií bude o čosi jednoduchšie. Spoločnosť najnovšie informuje, že v obchode Play pribudne dedikovaná sekcia, v rámci ktorej nájdeme zľavnené aplikácie a hry.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Google hovorí, že v rozhraní aplikácie nájdeme sekciu „Offers“, teda Ponuky, kde nájdeme softvér z oblasti hier, cestovania, nakupovania, médií, zábavy a podobne, ktorý bude dostupný za zvýhodnenú cenu.

Treba však uviesť, že sekcia nebude dostupnou pre všetkých používateľov v rovnakom čase. Ako Google upozorňuje, tak ju začne zavádzať v najbližších dňoch a týždňoch pričom dostupnou bude najprv naprieč USA, Indiou, Indonéziou a neskôr i vo zvyšku sveta. Inými slovami, v našom regióne túto dedikovanú sekciu v najbližších týždňoch nečakajte. Pevne však veríme, že spoločnosti nebude dlho trvať, kým bude dostupnou globálne vrátane nášho regiónu.

Spoločnosť ďalej prezrádza, že sekcia so zľavami nebude pre všetkých rovnakou. Dôvodom je, že ponuka bude prispôsobená na základe vašej aktivity z minulosti, aby zobrazovala relevantný softvér. Inými slovami, zatiaľ čo vy budete môcť vidieť napríklad zľavnené aplikácie určené na prispôsobenie zariadenia, tak niekto cudzí uvidí napríklad zľavnené aplikácie určené na nakupovanie a podobne.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close