Facebook Messenger dostáva veľkú dávku automatických reklám, ktoré nie je možné vypnúť!

facebook messenger uvodny
Zdroj: Vosveteit.sk (koláž)

Najväčšia sociálna sieť Facebook plánuje veľkú inováciu v reklamách. Vedenie spoločnosti sa totiž rozhodlo zaviesť novú vlnu automatických reklám vo forme videa, ktoré sa budú samé objavovať v aplikácii Messenger. Tieto reklamy nebude vôbec možné nijako vypnúť alebo obmedziť.

Každým rokom na Facebooku reklamy pribúdajú a pribúdajú. Spoločnosť neustále hľadá možnosti pre umiestnenie novej reklamy a pre čo najefektívnejšie využitie užívateľov. Novinka však nemusí potešiť každého, pretože teraz nás čakajú videoreklamy zobrazené priamo vo vnútri chatových okien.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové reklamy nebude možné vypnúť

Spoločnosť Facebook oslovila zahraničný server, ktorému poskytla svoju reakciu na článok o tom, ako sociálna sieť zavádza nové „masívne“ videoreklamy do chatových okien. Zástupcovia Facebooku uviedli, že postupne uvádzajú videoreklamy na veľmi malé percento ľudí. Facebook zároveň dodáva, že používatelia služby Messenger, sú jeho najväčšou prioritou a zároveň sociálna sieť naznačila, že sa im bude zobrazovať iba obsah, ktorí bude pre nich čo najviac vyhovujúci.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre