Do 19:00 môžete získať politickú špiónsku adventúru s názvom Orwell úplne zadarmo

Zdroj: Youtube - Fellow Traveller

Internetový portál Humble Bundle prichádza s ďalšou vynikajúcou ponukou. Politicky ladenú špiónsku adventúru Orwell si môžete stiahnuť do 19:00 úplne zadarmo.

Staňte sa špiónom 21. storočia

Špionážna simulačná hra sa odohráva v autoritatívnom štáte, v ktorom majú špeciálni vládni pracovníci prístup ku súkromným údajom občanov krajiny. Prístup ku dátam je umožnený vďaka špeciálnemu vládnemu programu s názvom Orwell, ktorý občanov automaticky vyhodnocuje ako zlých alebo dobrých na základe nájdených informácií. Po vybratí podozrivých informácií a osôb, sú dáta posunuté špeciálnemu pracovníkovi, ktorý ich musí bližšie preskúmať. Orwell je ale iba v prvom testovaní a práve Vy ste špeciálny pracovník, ktorý bude musieť rozhodovať o osude prešetrovaných ľudí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hlavné funkcie hry

Preskúmajte digitálny život občanov
Vyhľadávajte webové stránky, vyhľadajte príspevky zo sociálnych médií, profily zo zoznamiek, spravodajské články a blogy, aby ste našli tých, ktorí sú zodpovední za rad teroristických útokov.

Sledujte súkromný život podozrivých
Odpočúvajte súkromné telefónne rozhovory, čítajte osobné e-maily, hackujte počítače, vyťahujte lekárske súbory, vytvárajte spojenia. Nájdite informácie, ktoré potrebujete vedieť.

Určite relevantnosť informácií
Iba informácie, ktoré poskytnete, budú vidieť bezpečnostné sily, ktoré budú následne konať. Rozhodujete sa, čo autority uvidia a čo nie, čo ovplyvňuje, ako budú vnímaní podozriví.

Zabezpečte slobodu národa
Nájdite teroristov, aby občania národa mohli spať bezpečne, pretože vedia, že ich ochraňuje Orwell.

Hru si môžete stiahnuť prostredníctvom stránky Humble Bundle do 18. augusta do 19:00. Na stiahnutie hry si stačí vytvoriť účet na stránke Humble Bundle, ktorý si následne prepojíte so Steam účtom.

Zdroj: Humble Bundle, úvodný obrázok (Youtube – Fellow Traveller)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre