SpravodajstvoXiaomi

Displej ešte nepredstaveného Xiaomi 12 láme viacero rekordov, prezrádza Lei Jun. V čom bude výnimočný?

Očakávané smartfóny zo série Xiaomi 12 budú nepochybne patriť medzi najlepšie technologicky vybavené smartfóny na trhu.

Predstavenie očakávanej série Xiaomi 12 sa nezadržateľne blíži a spolu s postupom času sa do éteru dostávajú viac a viac detailnejšie informácie o jednotlivých modeloch. Len nedávno bola na čínskych sociálnych sieťach zverejnená prvá oficiálna fotografia nadchádzajúcich vlajkonosičov od Xiaomi, pričom dnes máme čo dočinenia s ďalšími „novinkami“ o týchto zariadeniach. Tentokrát ide opäť o oficiálne informácie priamo od vrcholných predstaviteľov spoločnosti Xiaomi. Konkrétne o najnovšom úspechu smartfónu Xiaomi 12 ešte pred jeho predstavením informoval (via Gizmochina.com) priamo zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun-a.

Špičkový displej má už dnes na konte 15 rekordov

CEO spoločnosti Xiaomi prostredníctvom oficiálnych kanálov na sociálnej sieti Weibo zverejnil ďalší reklamný plagát série Xiaomi 12. V tomto prípade však plagát informuje o špičkovom displeji, ktorým majú disponovať smartfóny z tejto série. Hlavným lákadlom na plagáte je hodnotenie displeja od spoločnosti DisplayMate, ktoré je na úrovni A+. Spoločne s údajnými 15 rekordmi, ktoré má displej na svojom konte, tak môžeme hovoriť o jednom z technologicky najvyspelejších displejov na trhu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi 12 displej
Zdroj: Gizmochina

Dozvedeli sme a aj bližšie technické detaily

Po boku získaných rekordov a špičkového hodnotenia zároveň Lei Jun na sociálnej sieti informoval o bližších technických špecifikáciách samotného displeja. Prezradil, že Xiaomi 12 bude disponovať mimoriadne presným AMOLED displejom. Používateľom by mal ponúknuť unikátny zážitok či už pri hraní hier alebo pri bežnom používaní. Výnimočným parametrom je aj možnosť nastavenia jasu obrazovky až na 16 000 úrovniach. Nemala by chýbať ani poriadna ochrana samotného displeja. V tomto prípade siahol výrobca po robustnejšom ochrannom skle Corning Gorilla Glass Victus.

Predstavenie prvých dvoch modelov je naozaj za rohom

O ostatných technických špecifikáciách nadchádzajúcich smartfónov zo série Xiaomi 12 sme informovali v minulosti už niekoľkokrát. Všetky doteraz známe skutočnosti tak nájdete pohodlne priamo na našom webe. Samozrejme, po oficiálnom predstavení prvých dvoch modelov z tejto série, ktoré sa bude konať už 28. decembra, vás budeme informovať v čo najkratšom možnom čase.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close