Filmy a seriálySpravodajstvo

Disney+: Tieto seriály, ktoré stoja za pozretie, nemôžete prehliadnuť! Ktoré si pozriete?

Pozrite sa na výber najpopulárnejších seriálov na platforme Disney+. Z tohto výberu si môže vybrať úplne každý.

Streamovacia služba Disney+ prináša bohatý výber filmov, ale aj seriálov nielen z produkcie Disney. Nájdeme medzi nimi ako napínavé tituly tak aj komediálne seriály, ktoré nám dokážu dokonale zaplniť napríklad upršaný víkend. Ak teda aktuálne neviete čo si pozrieť alebo ešte len stále váhate nad tým, či si službu Disney+ predplatiť, môžete sa inšpirovať naším výberom seriálov, ktoré má táto služba v ponuke. Ide o najatraktívnejšie tituly, ktoré aktuálne hlásia veľký úspech medzi sledovateľmi.

Svätá Evita

Najpopulárnejší seriál streamovacej služby Disney+ je momentálne argentínsky titul Svätá Evita. Seriál rozpráva príbeh Evy Perónovej, bývalej prvej dámy Argentíny po jej smrti. Eva Perónová sa dožila 33 rokov, no po jej smrti prišiel proces dlhý až 22 rokov. 3 roky jej telo čakalo nepochované a čakalo na postavenie pamätníka, ktorý sa nikdy nedokončil. Následne armáda skryla jej telo na 19 rokov. Jej postava však mala veľký vplyv na režim v krajine aj po smrti, keďže sa všetci báli blúdiacej mŕtvoly bez hrobu. Hlavnú postavu Evity stvárnila Natalia Oreiro a celý seriál obsahuje 7 epizód trvajúcich 37-48 minút.

V mene nebies

Opäť sa dostávame k titulu na Disney+, ktorý ponúka 7 epizód, seriál teda s prehľadom dokážeme pozrieť v priebehu jedného víkendu. Seriál sa inšpiroval rovnomenným kriminálnym románom podľa skutočných udalostí, ktorý naprísal Jon Krakauer. V seriáli sa nachádzame v roku 1984, kedy sa odohrala vražda Brendy Wright Laffertyovej a jej malej dcéry. Detektív tak odhaľuje tajomstvá rodiny Laffertyovej a taktiež pôvod mormónskeho náboženstva a následky neoblomnej viery.

She-Hulk: Neuveriteľná právnička

Ak ste fanúšikmi príbehov od Marvelu, táto seriálová novinka vám isto neunikla. Príbeh sa odohráva okolo Jennifer Waltersovej, právničky, ktorá sa zaoberá prípadmi spojenými so superľuďmi. Jennifer je však tiež zelená dvojmetrová obryňa, ktorá sa podobá na Neuveriteľného Hulka. V seriáli sa však rozoberá aj jej osobný život slobodnej tridsiatničky. Služba Disney+ prináša každý štvrtok nové epizódy z tejto série, ktorá má priniesť celkovo 9 epizód.

Moon Knight

Ďalší seriál opäť pochádza z dielne Marvelu a ponúka nám sledovať 6 epizód o Stevenovi Grantovi, zamestnancovi darčekového obchodu. Ten však začne mať výpadky pamäte a spomína si na iný, cudzí život. Neskôr zistí, že sa o svoje telo delí aj s inou osobou a nepriatelia sú im obom v pätách. Steven spolu s Marcom vo svojom tele sa musí naučiť pracovať so svojimi komplexnými identitami a vyriešiť nebezpečnú záhadu medzi egyptskými bohmi.

Strážkyňa popola: Vraždy oklahomských skautiek

Tento seriál v ponuke služby Disney+ prináša len 4 epizódy, no určite si vás chytí. Ide o príbeh herečky a speváčky, ktorá sa vracia do svojho rodného mesta, aby vyšetrila najznámejšie vraždy v Oklahome. Príbeh sa točí okolo skutočnej vraždy troch skautiek, ktoré boli zavraždené hneď v prvý deň tábora. V roku 1977 táto vražda získala pozornosť celého národa, no aj dnes ešte vzbudzuje nepokojne medzi ľuďmi v tejto oblasti. Tento dokumentárny krimi seriál určite vzbudí aj vašu pozornosť a zanechá vo vás silné pocity.

Fešák Fabián / The Heartthrob: TV Changed, He Didn’t

V krátkych tridsaťminútových epizódach vám Disney+ rozpovie príbeh Fabiána, ktorý bol začiatkom 90. rokov miláčikom obrazoviek. Po tridsiatich rokoch si naňho však už nikto nepamätá a Fabián sa snaží nájsť v tomto novom svete svoje miesto. Seriál Fešák Fabián je plný sarkazmu a uštipačného humoru, ktorý sprevádza život a útrapy Fabiána. Ak teda hľadáte niečo, na čom sa dobre zasmejete, tento seriál s jedenástimi epizódami je určite pre vás.

Ms. Marvel

Opäť sa vraciame do sveta Marvelu, kedy nám seriál rozpovie príbeh násťročnej Kamaly, ktorá obdivuje svet superhrdinov. V škole ani doma príliš nezapadá, čo sama pociťuje. Obdivuje postavu Captain Marvel natoľko, že sama takéto superschopnosti získa. Čo sa bude diať potom môžete zistiť aj vy v šesťdielnom seriáli Ms. Marvel dostupnom na platforme Disney+.

Našli ste na zozname niečo, čo zlákalo vašu pozornosť? A máte aj iné tipy na seriály? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close